موج
کدخبر : ۳۷۹۸۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379877

رضا شیرین‌زاده خبر داد:

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از جابجایی 237 هزار نفر مسافر در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده ، معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل در بازدید از پایانه مسافربری پارس آباد از جابجائی ۲۳۷ هزار نفر مسافر در دو ماه گذشته خبر داد گفت: این میزان جابجایی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶۵ درصد افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه این میزان جابجایی مسافر در قالب ۴۹ هزار مورد سفر انجام شده تصریح کرد: در تعداد سفر نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته شاهد افزایش ۷۵ درصدی هستیم.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل فعالیت ۵۴ شرکت مسافری در استان اردبیل را یادآور شد و گفت: از این تعداد مسافر ۱۰۶هزار نفر با وسیله نقلیه اتوبوس،۲۱ هزار نفر با مینی بوس و ۱۰۹ هزار نفر نیز از طریق ناوگان عمومی سواری جابجا شده اند.

شیرین زاده افزود: کلیه دستورالعمل های بهداشتی به شرکت های مسافربری ابلاغ شده و نظارت ویژه ای نیز بر اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در ناوگان های عمومی مسافری انجام می شود.

وی با اشاره به فعالیت هزار و ۱۱۰ دستگاه ناوگان مسافری در استان اردبیل تصریح کرد:۲ هزار و ۵۲۲ راننده در بخش مسافر در حال خدمات رسانی به مردم هستند.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از مردم و مسافران خواست هرگونه شکایت خود از عملکرد شرکت ها و رانندگان را از طریق سامانه ۱۴۱ به اداره کل راهداری اطلاع دهند تا در کمیسیون های مربوطه به تخلف شرکت و رانندگان رسیدگی شود.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها