موج
کدخبر : ۳۷۹۸۶۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379867

مهدی قلیان اول:

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: هم اکنون تعداد بستری‌شدگان روزانه ناشی از کرونا در این استان حدود ۲۰۰ نفر است و همچنین روند نزولی شیوع کرونا با شیب کند در خراسان رضوی مشهود است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، مهدی قلیان اول معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: در حال حاضر ۹ شهرستان خراسان رضوی از نظر شیوع کرونا در وضعیت نارنجی قرار دارند که این شهرستانها بیشترین جمعیت استان را در خود جای داده‌اند.

مهدی قلیان در ادامه افزود: هم اکنون شهرستان‌های نیشابور، درگز، قوچان، مشهد، بینالود، تربت‌حیدریه، کاشمر، سبزوار و گناباد در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: حدود ۲ سوم شهرستان‌های خراسان رضوی در وضعیت زرد کرونایی قرار دارند اما این شهرستان‌ها جمعیت کمتری را در خود جای داده‌اند.

وی گفت: شهرستانهایی نظیر کلات، سرخس، تربت‌جام، باخرز، تایباد، خواف، رشتخوار، مه‌ولات، بجستان، خلیل آباد، بردسکن، جغتای، داورزن، جوین، خوشاب و فیروزه در وضعیت زرد کرونایی هستند.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به روند نزولی شیوع کرونا در خراسان رضوی با شیب کند در استان تصریح کرد: هم اکنون تعداد بستری‌شدگان روزانه ناشی از کرونا در این استان حدود ۲۰۰ نفر است.

قلیان در خاتمه خاطر نشان کرد: تعداد کل بستری شدگان کرونایی در بیمارستان‌های خراسان رضوی نیز به کمتر از هزار نفر کاهش یافته است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها