موج
کدخبر : ۳۷۹۸۵۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379855

جواد نیک بین:

نماینده مردم کاشمر مجلس عنوان کرد: قطار انقلاب در حال حرکت به مقصد است و به مقصد هم خواهد رسید و این تلاطم ها از ابتدای انقلاب بوده و با پیاده شدن شما صدمه ای به انقلاب نمی رسد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، جواد نیک بین نماینده مردم کاشمر در مجلس اعلام کرد: شورای نگهبان به یاوه گویی کسانی که قانون را قبول ندارند گوش نکند.

جواد نیک بین در اخطاری در جلسه علنی امروزبیان کرد: طبق اصل 93 قانون اساسی مجلس که در راس امور است بدون شورای نگهبان اعتبار قانونی ندارد خطاب به مردم ایران نامزدها و کاندیداها می گویم قانون فصل الخطاب است.

نماینده مردم کاشمر در مجلس همچنین ادامه داد: بعضی کاندیداهای محترم وقتی رد می شوند می گویند قانون را قبول نداریم و به تعبیر امام تو غلط می کنی قانون را قبول نداشته باشی، بعضی ها سال های گذشته با قانون بر سر مردم می زدند و رقبایشان را می راندند و حالا ژست اپوزیسیون گرفته اند.

وی همچنین یادآور شد: قطار انقلاب در حال حرکت به مقصد است و به مقصد هم خواهد رسید و این تلاطم ها از ابتدای انقلاب بوده و با پیاده شدن شما صدمه ای به انقلاب نمی رسد و چرا وقتی قانون به نفع شما نمی شود به قانون می تازید؟

نیک بین در خاتمه تصریح کرد: شورای نگهبان جای مصلحت اندیشی نیست. مهم حال فعلی افراد است و شورای نگهبان نیز به یاوه گویی کسانی که قانون را قبول ندارند گوش نکند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها