موج
کدخبر : ۳۷۹۸۰۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379803

ستاد مردمی صلح با بیان موجودیت در استان کرمانشاه و درخواست مشارکت حداکثری مردم و به‌عنوان مدافع حقوق عامه و کرامت انسانی حمایت خود را از آیت الله سید ابراهیم رییسی اعلام می‌نماید.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، در این بیانیه ذکر شده است که ستاد مردمی صلح برای ارتقاء و تعالی حقوق شهروندی، حقوق بشری و کرامت انسانی موجودیت خود را در استان کرمانشاه اعلام می‌نماید و در راستای کمک به مردم و اقشار آسیب پذیر از جامعه حقوقی، بانوان، اصناف، عشایر و عموم مردم درخواست می‌نماید جهت هر چه باشکوه‌تر برگزاری انتخابات 1400 به منظور پشتیبانی از دولتی مردمی و قوی مشارکت نمایند.

ستاد مردمی صلح امید دارد که دولتی جوان، انقلابی و حامی آزادی بیان ، قلم و حقوق اساسی، تاثیرگذاردر منطقه و روابط بین‌الملل، حافظ منافع شهروندان ایرانی مستقر گردد تا ایرانی قوی، اسلامی، انقلابی و سربلند داشته باشیم.

 در همین راستا به گزیده‌ای از بیانات آیت الله رئیسی اشاره می نماییم " آمده ام تا با کمک همه مردم ایران، و در طلیعه گام دوم،"دولتی مردمی برای ایرانی قوی" تشکیل دهم دولتی که ارکان و مسئولیت های اصلی آن بر دوش جوانان شجاع، تحول خواه، متخصص، پاک و ضد فساد خواهد بود که هر کجا به آنها اعتماد شد، قدرت و افتخار برای ایران آفریده اند".

 "دولتی که توجه به محرومان و مستضعفان و طبقات پایین جامعه از مهمترین اولویتهایش خواهد بود و اجازه نخواهد داد که عزت و شرافت و کرامت آنها خدشه دار شود؛  دولتی که با اجماع ملی و دیپلماسی هوشمند و مبتکر، حتی یک لحظه را برای رفع تحریم‌های ظالمانه از دست نخواهد داد. با دیپلماسی برآمده از قدرت و توانایی‌های داخلی، تعامل و رابطه دوستانه و مقتدرانه با دنیا، مخصوصاً با همسایگان را، با سرعت پیگیری می کند."

" مردم عزیز ایران، در آستانه قرن جدید نیازمند «تحول» همه‌جانبه و نظام‌مند برای نیل به «ایران قوی» هستیم. تغییرات جزیی و پنهان کردن مسائل اصلی مردم در تعارفات سیاسی و زدوبندهای جناحی، دردی را دوا نمی‌کند."

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها