موج
کدخبر : ۳۷۹۷۷۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379773

سرپرست پلیس راه مازندران خبر داد:

سرپرست پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت‌های تردد در جاده های کندوان، هراز و سوادکوه به دلیل عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در این مسیرها خبر داد.

​به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ هادی عبادی اظهار داشت: به منظور اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت در جاده‌های هراز سوادکوه و کندوان محدودیت‌های تردد به اجرا در خواهد آمد.   

وی ادامه داد: جاده کندوان محدوده هزار چم از کیلومتر ۵۳ تا ۵۹ این مسیر از امروز تا ۹ تیرماه ۱۴۰۰ از ساعت ۸ صبح تا ۵ بعد از ظهر روز‌های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر روز چهارشنبه، تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط امکان پذیر است.

سرپرست پلیس راه مازندران گفت: در جاده سوادکوه از کیلومتر ۴۵ تا ۸۶ حدفاصل پل سفید تا گدوک و در جاده هراز از کیلومتر ۲۰ تا ۱۰۰ این جاده حد فاصل پارک جنگلی تا منظریه، از یکم خرداد تا ۲۰ شهریورماه از ساعت ۱۲ ظهر تا ۵ بعد از ظهر روز شنبه و از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ ظهر روز‌های یک شنبه، دوشنبه و سه شنبه تردد همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه این محدودیت‌ها شامل روز‌های روز‌های پنج شنبه، جمعه، ایام تعطیل و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه نخواهد بود افزود: رانندگانی که قصد تردد در این محور‌ها در روز‌ها و ساعت‌های یاد شده را دارند طوری برنامه ریزی کنند که با مشکل تردد مواجه نشوند.

عبادی تصریح کرد: رانندگان ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی، در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها