موج
کدخبر : ۳۷۹۷۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379769

محسن حاجیان:

کارشناس مسائل سیاسی اظهار کرد: با توجه به اینکه میدان محاسبات دشمن بر هم زده شرط برداشتن تحریم ها را کاهش قدرت ایران در منطقه اعلام کرده اند.

به گزارش خبرنگارخبرگزاری موج اصفهان، محسن حاجیان در مراسم میثاق با شهدا با حضور مسئولان شهرستان بر سر پنج مزار شهید گمنام دانشگاه ازاد اسلامی خمینی شهر در خصوص اتفاقات اخیر منطقه گفت: در چند سال اخیر دشمن ابزار تحریم را برای فشار به ملت دستمایه خویش نموده و رییس جمهور کنونی آمریکا نیز حرفهای ترامپ را به زبانی دیگر با همان روش بیان می کند.

وی با بیان این موضوع که معادلات میدانی محاسبات دشمن را بر هم می زند افزود: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران ، شرط برداشتن تحریم ها را کاهش قدرت  ایران در منطقه و عدم  دفاع  از ملت های مظلوم منطقه اعلام نمود.

این کارشناس سیاسی در ادامه گفت: حماسه حماس در جنگ دوازده روزه باعث شد رژیم صهیو نیسم آتش بس یک طرفه را بدون هیچ شرطی بپذیرد که نشان از ،دست دادن میدان توسط دشمن و نتیجه مقاومت ملت فلسطین را به همه نشان داد.

وی عمر دشمن را رو به زوال خواند و تصریح کرد: مقاومت جبهه حماس زاییده انقلاب اسلامی ایران است و مشخص می شود که تصمیم‌گیری‌های منطقه برعهده کشور جمهوری اسلامی ایران است.

کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به این مطلب که عرصه دیپلماسی باید مانند عرصه میدان تولید قدرت و عزت برای کشور جمهوری اسلامی ایران کند تاکید کرد: انتخابات برای کشور امری مهم و اساسی است و سیستم اداری کشور را تغییر می دهد.

حاجیان هشدار داد: با دشمنی قوی روبرو هستیم و قطعا ما نیز باید قدرتمند وارد عمل شویم که مشارکت حداکثری مردم در انتخابات می تواند این قدرت را به صحنه نمایش گذاشته و نقشه های شوم دشمن که سیاه نمایی از سیاست کشور و تشویق به رای ندادن ملت از جمله آنهاست را نقش برآب کند.

وی جمهوری اسلامی را نماد مقاومت خواند و تشریح کرد: انتخاب آگاهانه از اهمیت والایی برخوردار است چه اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری انقلاب یک رییس جمهور باید دارای هشت ویژگی باشد که  شاخص آنها  شجاعت و عدالت محوری و پاکدستی و برون رفت از مشکلات داخلی است.

 کارشناس مسائل سیاسی در ادامه به پتانسیل و ظرفیت های داخلی کشور اشاره و اظهار کرد: رییس جمهور از اختیارات فراوانی برخوردار است و نگاه انقلابی شخص منتخب منجر به حرکات جهادی و انقلابی خواهد شد که حاج قاسم سلیمانی بهترین الگوی ولایت پذیری و مقاومت برای افراد مورد نظر است.

حاجیان 2

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها