موج
کدخبر : ۳۷۹۷۶۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379763

محمدمهدی اسدی:

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد عنوان کرد: بسیارخوش‌بین‌ هستیم که در کوتاه مدت این وضعیت تغییر یابد تا اتباع عزیز نیز بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدمهدی اسدی مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد در باره این برنامه اعلام کرد: تمام خدمات دوچرخه‌های اشتراکی بایدو در بستر نرم‌افزار شهر من ارائه می‌شود.

محمدمهدی اسدی همچنین ادامه داد: این اپلیکیشن نیز بر اساس شماره موبایل و کد ملی طراحی شده و این مربوط به سیستم اصلی است. تمام مشکل ما در این خصوص این است که اتباع کدملی ندارند.

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد در ادامه افزود: به همین منظور در حال طراحی نسخه وب هستیم، ثبت‌نام در نسخه وب متفاوت و خارج از قالب اپلیکیشن شهر من است و تغییراتی در آن انجام می‌گیرد تا اتباع عزیز را نیز بتوانیم ثبت‌نام کنیم و لذا کارهای نسخه وب درحال انجام است.

اسدی در خاتمه خاظر نشان کرد: در این خصوص رایزنی‌هایی نیز با حوزه حقوقی شهرداری انجام داده‌ایم و درحال پیگیری به منظور رفع این مشکل هستیم و شخصا بسیارخوش‌بین‌ هستم که در کوتاه مدت این وضعیت تغییر یابد تا اتباع خارجی عزیز نیز بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها