موج
کدخبر : ۳۷۹۳۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379328

در 24 ساعت گذشته:

در 24 ساعت گذشته 3 مازندرانی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران؛ در شبانه روز گذشته تعداد 95 بیمار تازه مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند.

همچنین 122 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل مرخص شدند و 126 بیمار مبتلا نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

هم اکنون 536 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در مراکز درمانی مازندران بستری هستند.

دکتر عباس موسوی درباره آخرین وضعیت کرونایی مازندران اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته 79 بیمار جدید مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و 102 نفر ترخیص شدند.

وی ادامه داد: در حال حاضر 415 بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به جان باختن 3 نفر در 24 ساعت گذشته، گفت: 91 بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.

روز بدون مرگ کرونایی در بابل

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش 16 بیمار کرونایی جدید 24 ساعت گذشته در 4 بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: 20 بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص شدند.

دکتر سید فرزاد جلالی شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل را 121 نفر اعلام کرد و افزود: 35 بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

وی گفت: امروز بیماری بر اثر ابتلا به کرونا در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل فوت نشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها