موج
کدخبر : ۳۷۹۱۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379198

مسوول روابط عمومی گروه جهادی نهال امید(نه‌مامی هیوا) گفت: به منظور ارائه خدمات پزشکی رایگان، در روزهای پنجشنبه و جمعه 30 و 31 اردیبهشت‌ در روستای آویهنگ، اردوی جهادی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، مهیار مرزبان صبح امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خدمات این گروه جهادی شامل پزشکی، دندان‌پزشکی، پرستاری، مامایی، آزمایشگاه، فرهنگی است، اظهار داشت: در این اردوی 2 روزه نزدیک به 60 نفر از دانشگاه علوم پزشکی کردستان برای ارائه خدمات رایگان به این روستا اعزام می‌شوند.

وی اضافه کرد: گروه جهادی "نه‌مامی هیوا" توسط اساتید، دانش‌آموختگان و دانشحویان دانشگاه علوم‌پزشکی کردستان به منظور کمک‌رسانی به مناطق محروم استان تاسیس شده است.

مسوول روابط عمومی گروه جهادی نهال امید(نه‌مامی هیوا) حضور دانشجویان در مناطق محروم و خدمات رسانی به مردم، تربیت نیروی انسانی در تراز انقلاب اسلامی و تربیت نیروهای خودساخته را از اهداف برپایی اردوهای جهادی اعلام کرد و افزود: در این اردوها دانشجویان با مناطق محروم آشنا می شوند و در بین آنان احساس تکلیف در خدمت رسانی شکل می گیرد.

مرزبان یادآور شد: مردم روستا وقتی مشاهده می کنند که دانشجویان با جان و دل در خدمت آنها هستند به دریافت بیشتر این خدمات دلگرم تر می شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها