موج
کدخبر : ۳۷۹۱۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379109

اکبر قنبری:

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان نمین گفت: راننده یک دستگاه کامیون تخلیه چاه فاضلاب حین رهاسازی فاضلاب در مزارع آبی بیگلو دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، اکبر قنبری ، رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان نمین گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان نمین، راننده یک دستگاه تخلیه فاضلاب را حین رهاسازی فاضلاب به مزارع آبی بیگلو دستگیر کردند.

وی افزود: تانکر تخلیه چاه نیز توقیف و با دستور قضایی به پارکینگ هدایت و با تشکیل پرونده حقوقی راننده متخلف تحویل مراجع قضایی شد.

رئیس نمایندگی حفاظت محیط زیست شهرستان نمین با اشاره به اینکه فاضلاب باید به مراکز تصفیه فاضلاب برده شده و رانندگان به صورت قانونی و بهداشتی اقدام به تخلیه فاضلاب در مکان های تعیین شده نمایند افزود: هرگونه فعالیت غیرقانونی و تخریب محیط زیست از سوی رانندگان تانکرهای حمل فاضلاب پیگرد قانونی دارد.

قنبری با اشاره به فاصله نسبتاً زیاد محل تعیین شده جهت تخلیه فاضلاب تانکرها، بر ضرورت تکمیل و راه اندازی تصفیه خانه و شبکه جمع آوری فاضلاب شهری نمین تاکید کرد.

وی در ادامه از دوستداران محیط زیست درخواست کرد در صورت مشاهده تخلفات زیست محیطی مراتب را به نزدیکترین واحد محیط زیست و یا از طریق شماره تلفن 33740085 و یا سامانه 1540اطلاع داده تا اقدام لازم صورت گیرد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها