موج
کدخبر : ۳۷۹۰۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379008

امام جمعه تبریز:

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: وحدت و همدلی نیروهای مسلح مستقر در استان ستودنی است و باید قدردان این نعمت بزرگ باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد علی آل هاشم ، در مراسم تکریم و معارفه‌ فرماندهان سابق و جدید لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان که با حضور جمعی از فرماندهان و مسئولان استانی برگزار شد، با قدردانی از زحمات و تلاش های امیرسرتیپ دوم ستاد عیسی میرزایی اظهار داشت: از طرف خودم و استاندار آذربایجان شرقی به این فرمانده عزیز خداقوت می‌گویم که یکی از بهترین فرماندهان استان بودند.

وی ادامه داد: امیر میرزایی یک فرمانده توانمند، ولایی، مدیر و مدبر بودند و مردم و مسئولان آذربایجان هیچ وقت خدمات این فرمانده عزیز را فراموش نخواهند کرد.

امام جمعه تبریز در رابطه با فرمانده جدید لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان نیز گفت: من از زمان لشکر ۲۸ توفیق آشنایی با امیر شفیعی را دارم و بعد ها که این فرمانده عزیز در یگان‌های مختلف از جمله در تیپ ۶۵ نیروهای مخصوص تهران حضور داشت و همه می‌دانیم که حضور در این تیپ مستلزم ورزیدگی و آمادگی رزمی بالا است.

وی ادامه داد: در نهایت نیز در تیپ ۲۵ حضور داشتند و به طور خلاصه می‌گویم امیرشفیعی فرماندهی نیست که پشت میز نشین باشد و همیشه در تحرک است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی وحدت بین نیروهای مسلح مستقر در استان را ستودنی خواند و افزود: همواره ما بین نیروهای مسلح استان اتحاد و همدلی ویژه ای وجود دارد مخصوصا در قضیه قره باغ که بازهم تیپ ۲۵ واکنش سریع و تیپ۱۱۶ قزوین به همراه توپخانه مراغه در کنار غیورمردان سپاه و مرزبانی نیروی انتطامی درخشیدند.

آل هاشم در پایان تاکید کرد: نباید خدمات و زحمات گذشتگان را فراموش کنیم چرا که هرچه داریم از فرماندهانی است که بازنشسته شده اند و نباید این بازنشستگان عزیز را فراموش کنیم.

گفتنی است در این مراسم از خدمات امیر سرتیپ دوم ستاد عیسی میرزایی قدردانی و امیر سرتیپ دوم ستاد امیرحسین شفیعی به عنوان فرمانده جدید لشکر ۲۱ حمزه آذربایجان معرفی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها