موج
کدخبر : ۳۷۸۹۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378961

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: مازندران پایانه بزرگ صادرات محصولات کشاورزی کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، عزیزاله شهیدی‌فر اظهار داشت: فقط طی چند ماه در سال گذشته 20 هزار تن محصولات کشاورزی از مازندران به سایر استان‌ها و حتی کشورهای خارجی صادرات داشتیم و با این میزان صادرات یعنی به عنوان پایانه بزرگ محصولات کشاورزی در سطح کشور مطرح هستیم.

وی ادامه داد: خوشبختانه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران طی سال‌های اخیر توانسته موفقیت های خوبی را کسب کند که مایه افتخار بخش کشاورزی شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه به طور حتم این موفقیت ها حاصل نتیجه یک کار تیمی است، افزود: روابط عمومی دو وظیفه بسیار مهم اطلاع رسانی و دفاع از کیان بخش کشاورزی را در برابر تبلیغات و هجمه ها بر عهده دارد و در همین راستا روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران توانسته در این دو بخش به خوبی بدرخشد.

وی تصریح کرد: اگر اطلاع رسانی و تولید خبر و محتوا در انجام کارهای بخش کشاورزی صورت نگیرد فعالیت‌ها به خوبی خود را نشان نمی‌دهد و خوشبختانه در جهاد کشاورزی اطلاع رسانی به نحو احسن انجام می‌شود.

شهیدی فر بیان داشت: سال گذشته سال سخت و طاقت فرسایی برای بخش کشاورزی بوده است چراکه در واردات نهاده ها و عوامل تولید مشکلات بسیار زیادی داشتیم اما توانستیم به خوبی مدیریت کنیم تا خدشه‌ای به تولید وارد نشود.

این مسؤول با بیان اینکه مازندران به عنوان کریدور صادرات محصولات کشاورزی نقش بسیار مهمی را در کشور دارد، گفت: متأسفانه در گذشته صنعت طیور جزء تولیدات رده سوم و چهارم بوده است اما اخیرا این صنعت نشان داد حرف اول را در تولید محصولات دامی کشور می‌زند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران بیان داشت: فقط طی چند ماه در سال گذشته 20 هزار تن محصولات کشاورزی از مازندران به سایر استان‌ها و حتی کشورهای خارجی صادرات داشتیم و با این میزان صادرات یعنی به عنوان پایانه بزرگ محصولات کشاورزی در سطح کشور مطرح هستیم.

شهیدی فر اضافه کرد: تمامی این میزان صادرات محصولات کشاورزی تنها در 2.5 درصد اراضی کشاورزی کشور یعنی اراضی مازندران تولید می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به فصل برداشت محصولات پاییزه در استان گفت: خرید محصولات پاییزه به ویژه گندم و کلزا باید به نحو احسن انجام شود و مشکلی در خرید گندم و کلزا بوجود نیاید.

وی همچنین از مدیریت های حراست و گزینش سازمان در کسب رتبه های برتر ملی و افتخار برای جهاد کشاورزی مازندران تقدیر کرد و گفت: نظارت در جهاد کشاورزی مازندران باید هوشمندانه، مقتدرانه و قاطعانه باشد و در این زمینه توانستیم اقدامات خوبی در سازمان پایه ریزی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها