موج
کدخبر : ۳۷۸۸۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378834

رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد؛

رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد گفت: یگان حفاظت یکی از ارکان مهم و اساسی در حفظ نظم و امنیت اماکن قضائی است که علیرغم وجود برخی موانع و کاستی ها نسبت به رسالت خطیر خود اهتمام دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، مجید فرهمند زاده رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری استان یزد در جلسه اعضای یگان حفاظت دادگستری با حضور رئیس کل دادگستری استان یزد، با بیان سختی کار در این مجموعه اظهار داشت: علیرغم برخی سختی ها و ثبت تردد بیش از پانصد هزار نفر از مراجعین به اماکن قضائی مرکز استان در سال گذشته، آن چیزی که موجبات دلگرمی اعضای یگان را فراهم آورده خدمت به مردم است که در همین راستا آموزش های لازم نیز به عوامل یگان ارائه شده است.

وی تصریح کرد؛ در سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا و گستردگی تردد مراجعین به اماکن قضائی استان، یگان حفاظت استان به خوبی از عهده حفظ نظم و امنیت اماکن قضائی برآمده و توانسته با سعه صدر و حفظ کرامت انسانی بر وظایف خود فائق آید.

این مقام قضائی به مشکلات تردد در زمان اوج گیری بیماری کرونا و لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی اشاره کرد و گفت: در اجرای دستورالعمل های ابلاغی ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا در جهت کاهش تردد، اقدامات خوبی انجام گرفت به نحوی که تردد مراجعین به کمتر از نصف زمان عادی کاهش داده شد.

فرهمندزاده ضمن بیان الزامات حوزه حفاظت فیزیکی و دستورالعمل های مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه، تلاش های مجموعه یگان حفاظت دادگستری را قابل تحسین و تقدیر دانست و بیان داشت: عرصه خدمت به مردم عرصه حساس و مهمی است که باید به شکرانه این توفیق الهی، نهایت سعه صدر و احترام و تکریم نسبت به مراجعین را سرلوحه کار خویش قرار داد.

شایان ذکر است: در این نشست با حضور رئیس کل دادگستری استان یزد از چندتن از کارکنان یگان حفاظت تقدیر شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها