موج
کدخبر : ۳۷۸۷۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378789

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان گفت: ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم تا ۱۳خرداد ماه ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج  اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین  بیدرام  گفت: متقاضیان شرکت در نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم تا ۱۳خرداد ماه فرصت دارند تا از طریق سایت quraniran.ir ثبت نام کنند.

وی افزود: زمان برگزاری مسابقات شهرستانی چهل و چهارمین  دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف شهرستان اصفهان  بین۱۰تیرماه تا ۲۷ تیر ماه  برگزار می گردد .

این مقام مسئول گفت: چهل و چهارمین  دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه در بخش‌های حفظ کل، حفظ ۲۰جز،۱۰ جز و ۵جز، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان (ویژه برادران)، همسرایی و همخوانی (ویژه برادران)، دعا خوانی و تفسیر عمومی قرآن برگزار می‌شود.

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان اصفهان  افزود: بخش دعاخوانی مرحله شهرستانی نداشته و به صورت استانی برگزار می‌شود و تفسیر نیز از سوره‌ مبارکه نور تفسیر نمونه  انتخاب شده است.

رئیس اداره  اوقاف و امور خیریه شهرستان اصفهان  درباره منطقه بندی مسابقات مرحله شهرستانی نیز گفت: این مسابقات درهشت  منطقه اصلی  برگزار  می‌شود که شهرستان اصفهان نواحی یک ودو به عنوان یک منطقه با هم برگزار می کنند .

 حجت الاسلام بیدرام  اظهار کرد: اگر چه اداره  اوقاف و امور خیریه شهرستان  اصفهان  آمادگی کامل برای برگزاری چهل و چهارمین  دوره مسابقات قرآن اوقاف را دارد، اما تصمیم نهایی چگونگی برگزاری این مسابقات بر اساس تصمیم قرارگاه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا استان است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها