موج
کدخبر : ۳۷۸۷۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378761

محمدحسین بحرینی:

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: با همت جمعی، مدیریت و برنامه ریزی مناسب، خراسان رضوی از موج چهارم کرونا، بهتر از آنچه که تصور می شد، گذر کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدحسین بحرینی رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در جلسه استانی ستاد کرونا که با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد، اعلام کرد: با همت جمعی، مدیریت و برنامه ریزی مناسب، خراسان رضوی از موج چهارم کرونا، بهتر از آنچه که تصور می شد، گذر کرده است.

محمدحسین بحرینی همچنین خاطر نشان کرد: موج چهارم کرونا در خراسان رضوی ، با برنامه ریزی و مدیریت به گونه ای بود که در هیچ لحظه ای شاهد تراکم و شلوغی در بخش های اورژانس، بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز خدمات جامع سلامت ۱۶ ساعته نبودیم و خدمات رسانی به شکل مطلوبی به بیماران مشکوک و مبتلا به کرونا انجام شد. 

دکتر بحرینی در ادامه گفت: اجرای برنامه بستری موقت بیماران را از جمله اقدامات مناسب و موثری بود که در راستای گسترش خدمات رسانی به بیماران و جلوگیری از ازدحام در مراکز درمانی در موج چهارم به اجرا درآمده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به واکسیناسیون گروه های هدف در مناطق زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: هم اینک گام دوم واکسیناسیون گروه های هدف در این دانشگاه به شکل مناسبی در حال انجام است و واکسیناسیون خودرویی با استقبال مناسب مردم همراه بوده است. 

دکتر بحرینی در خاتمه با قدردانی از استاندار خراسان رضوی و سایر مدیران استانی در همکاری و هماهنگی موثر برای مهار موج چهارم کرونا تصریح کرد: در این زمینه امام جمعه مشهد، تولیت آستان قدس رضوی و  اساتید حوزه علمیه نیز نقش موثری داشتند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها