موج
کدخبر : ۳۷۸۵۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378571

محمدعلی نبی پور:

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی عنوان کرد: بیشترین میزان رد و تأیید صلاحیت‌ها در شهرستان مشهد با ۱۲۶ نفر رد صلاحیت و ۲۵ نفر تأیید صلاحیت انجام شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدعلی نبی پور سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی اعلام کرد: بررسی صلاحیت‌های کاندیداهای شورای شهر در هیأت عالی نظارت استان به اتمام رسیده است و نتایج این رسیدگی توسط فرمانداران به کاندیداها ابلاغ می‌شود.

محمدعلی نبی پور در ادامه اظهار کرد: بر طبق بررسی‌های انجام شده از ۶۱۰ نفری که در مراحل قبل توسط هیأت‌های اجرایی و نظارت شهرستان‌ها رد صلاحیت شده بودند، ۱۶۲ نفر یعنی ۲۷ درصد توسط هیأت عالی نظارت استان تأیید صلاحیت شده و مجدداً ۳۴۷ نفر یعنی ۵۷ درصد کاندیداها رد صلاحیت شدند.

سرپرست ستاد انتخابات خراسان رضوی خاطرنشان کرد: بیشترین میزان رد و تأیید صلاحیت‌های کاندیداهای شورای اسلامی خراسان رضوی در شهرستان مشهد با ۱۲۶ نفر رد صلاحیت و ۲۵ نفر تأیید صلاحیت انجام شده و بعد از مشهد شهرستان‌های سبزوار با ۲۴ نفر رد صلاحیت و تربت حیدریه با ۱۹ نفر رد صلاحیت بیشترین آمار افراد رد صلاحیت شده را در هیأت عالی نظارت دارند.

نبی پور در خاتمه خاطر نشان کرد: در شهرستان‌های مه‌ولات، داورزن و بجستان نیز هیچ فردی در این مرحله رد صلاحیت نشده است و در این راستا بر طبق قانون انتخابات کاندیداهای رد صلاحیت شده در صورت اعتراض می‌توانند ظرف چهار روز اعتراضات خودشان را به هیأت مرکزی نظارت در تهران ارسال کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها