موج
کدخبر : ۳۷۸۴۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378499

دبیر نخستین جشنواره عدلیه و رسانه از تمدید مهلت ارسال آثار به این رویداد، تا تاریخ 15 خرداد ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حسین عباس زاده دبیر نخستین جشنواره عدلیه و رسانه در این رابطه بیان داشت: به دلیل درخواست خبرنگاران، روزنامه‌نگاران و برنامه‌سازان، مهلت زمانی ارسال آثار به این دوره از جشنواره تا 15 خرداد ماه تمدید شد.

این مقام مسئول افزود: بر همین اساس مهلت پایان فراخوان جشنواره که روز 31 اردیبهشت ماه 1400  بود به مدت 15 روز تمدید شده و آخرین زمان ارسال آثار به مرکز ارتباطات و رسانه قوه قضائیه در استان یزد از طریق پست الکترونیک adliehyazd35@gmail.com، روز 15 خردادماه 1400 خواهد بود.

عباس زاده برگزاری این جشنواره را در سه بخش اصلی، ویژه و رسانه عنوان کرد و اظهار داشت: بخش اصلی شامل خبر و گزارش خبری، گزارش تحلیلی و توصیفی، مصاحبه، یادداشت و مقاله و گزارش تصویری است و در بخش ویژه ارسال آثار در قالب اینفوگرافی، پادکست طرح‌های گرافیکی پوستر، تصویر، کلیپ‌های کوتاه پویا نمایی و یا موشن گرافیک بوده و همچنین در بخش رسانه نیز فعالیت‌های رسانه‌های استان در قالب مندرج در گروه‌های جشنواره به صورت مجزا و مطابق با آیین‌نامه‌های ابلاغی جهت تجلیل از رسانه‌های برتر مورد ارزیابی قرار می گیرد.

این مقام مسئول اظهار داشت: با پیگیری های مستمر و تعامل اصحاب رسانه استان، این جشنواره از هفته قوه قضائیه سال گذشته در دستگاه قضایی آغاز و اختتامیه آن در هفته قوه قضائیه سال جاری با معرفی نفرات برتر برگزار می شود.

دبیر اولین جشنواره عدلیه و رسانه آخرین فرصت شرکت در جشنواره را 15خرداد 1400 اعلام کرد و ابراز داشت: به لحاظ نیاز به فرصت داوری آثار قبل از هفته قوه قضاییه و آماده سازی نتایج قبل از اختتامیه، زمان اعلام شده برای ارسال آثار دیگر قابل تمدید نیست.

لازم به ذکر است: علاقه‌مندان برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانند به سایت دادگستری استان یزد به آدرس www.dadgostari_yz.ir مراجعه یا با شماره 38270615 تماس بگیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها