موج
کدخبر : ۳۷۸۴۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378492

فاطمه شفیعی خبر داد:

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان از برگزاری وبینار آموزشی انقلاب ارتباطات، و رسانه های اجتماعی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، فاطمه شفیعی گفت: فرهنگسرای تخصصی رسانه به مناسبت روز جهانی  ارتباطات  وبینار آموزشی" انقلاب ارتباطات و رسانه های اجتماعی"  را روز 27 اردیبهشت  ساعت 10 صبح  با حضور مهدی منتظر قائم برگزار می کند.

وی بیان داشت: امروزه  در عصر نوین ارتباطی  با توجه  سرعت بالای گردش اطلاع‌رسانی، گسترش فزاینده فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی و نقش  فعالین حوزه ارتباطات  و روابط عمومی  ها در نحوه استفاده از این ابزار جدید و چگونگی پیوند با جامعه اطلاعاتی و اقشار و گروه‌های متکثر اجتماعی بسیار حائز اهمیت است.      

فاطمه  شفیعی  ادامه داد: علم ارتباطات  نیز در عصر نوین  دچار دگرگونی های بنیادی شده  و ساختاری جدید پیدا کرده است  و نیاز است همه دست اندرکاران این حوزه در این زمینه  آگاه و بروز باشند.

این مقام مسئول توضیح داد: در عصر جدید ارتباطات  در روابط عموی نوین  مخاطب از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است  و برنامه های سازمانش را  بر اساس ارزش آفرینی برای مخاطبان و جلب رضایت  آنها پیاده سازی می کند 

مدیر فرهنگسرای رسانه اصفهان گفت:  موضوع وبینار آموزشی " انقلاب ارتباطات و رسانه های اجتماعی" در زمینه دگرگونی های جدید  و تحولات ارتباطات می باشد.

به گزارش موج؛ علاقمندان جهت شرکت در وبینار می توانند، مشخصات  خود شامل؛ نام و نام خانوادگی،  نام پدر و کد ملی را در واتس اپ به شماره ۰۹۱۳۰۹۱۶۷۲۷ارسال نموده  و توسط لینک  https://b2n.ir/b97749  با مرورگر کروم وارد وبینار شده و گزینه مهمان را انتخاب کنند.

گفتنی است؛ به شرکت کنندگان گواهینامه معتبر حضور در کارگاه تعلق می گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها