موج
کدخبر : ۳۷۸۲۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378264

امیر مرتضوی:

معاون دادگستری خراسان رضوی بیان کرد: مشکل ۳۱۳ واحد تولیدی و صنعتی صرفا از طریق برگزاری جلسه حل و فصل گردیده است که با این اقدامات گسترده از بیکاری ۹۳۰۰۰ نفر کارگر پیشگیری شده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، امیر مرتضوی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی اعلام کرد: در راستای حل مشکلات واحد‌های تولیدی با سازمان‌ها و دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی و جلساتی با حضور طرفین برگزار می‌شود که پس از توافق طرفین مراتب صورت جلسه و در قالب مصوبه ابلاغ شده که لازم الاجرا است و طی بازه زمانی یکساله ۹۹ تعداد ۴۸۲ جلسه در سطح استان خراسان رضوی برگزار و خروجی آن ۴۵۵ مصوبه بوده است که تماما اجرایی و عملیاتی شده است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری خراسان رضوی تاکید کرد در ادامه گفت: طی بازه زمانی مذکور در کمیسیون‌های پنج نفره‌ی حل اختلاف در خراسان رضوی و حمایت از سرمایه گذاری، مشکل ۳۱۳ واحد تولیدی و صنعتی خراسان رضوی صرفا از طریق برگزاری جلسه حل و فصل گردیده است که با این اقدامات گسترده از بیکاری ۹۳۰۰۰ نفر کارگر پیشگیری شده است.

مرتضوی در خاتمه اظهار کرد: در این میان واحد‌هایی بوده اند که تا ۳۰۰۰ نفر در آن‌ها مشغول به کار بوده اند که به تبع آن از بسیاری از جرایم و آسیب‌ها که منشا آن بیکاری بوده است پیشگیری به عمل آمده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها