موج
کدخبر : ۳۷۸۲۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378204

مسئول اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان خبر داد:

مسئول اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) اصفهان از توزیع 30 هزار بسته معیشتی در طرح احسان علوی در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ ناصر چاووشی گفت: در راستای کمک مومنانه در استان اصفهان تعداد ۳۰ هزار بسته معیشتی در طرح احسان علوی از ۲۱ ماه رمضان توسط معاونت اجتماعی سپاه صاحب الزمان (عج) تهیه و در حال توزیع است.

وی افزود: در همین راستا سامانه مهر کریمانه راه اندازی و خانواده‌های نیازمند شناسایی شده که سال گذشته مجموع ۱ میلیون بسته در سطح استان اصفهان توزیع شد و امسال نیز این حرکت در حال انجام است و در کنار بقیه اتفاقات در رزمایش کمک مومنانه خیرین و معاونت اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) اقدام آزادی زندانیان غیرعمد، توزیع جهیزیه بین نوعروسان و توزیع کارت هدیه به نیارمندان  و حمایت از اشتغال خانوداه‌های نیازمند اقدام نموده است.

مسئول اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: در سال جاری نیز همچنان توزیع بسته‌های معیشتی و مومنانه در ماه مبارک رمضان در حال انجام و این خانواده‌ها نیازمند حمایت بوده که این حرکت به لطف خیرین انجام پذیرفت.

سرهنگ چاووشی افزود: در طرح احسان علوی که با مشارکت فعالین اقتصادی و اتاق بازرگانی اصفهان صورت گرفت و در مرحله اول ۳۰ هزار سبد غذایی بین خانواده‌های نیازمند از شب ۲۱ ماه مبارک رمضان همزمان با شب شهادت مولا متقیان حضرت علی (ع) در حال توزیع است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: همه خانواده‌هایی که سبد‌های معیشتی اهدا میشود در سامانه مهر کریمانه ثبت و مشخص است اقلام این بسته‌ها شامل ۱۰ کیلو برنج، یک قطعه مرغ (۲ کیلویی)، یک بسته گوشت منجمد (۳ کیلویی)، ۲ بطری روغن نباتی هم اهدا می شود، هزینه ۳۰ هزار بسته معیشتی بالغ بر ۱۲ میلیارد تومان بوده است.

مسئول معاونت اجتماعی سپاه اصفهان در پایان گفت: حمایت و مشارکت فعالین اتاق بازرگانی بسیار چشمگیر و مثمر ثمر بوده و اقدام فوق العاده اجتماعی و تاثیر گذار در سطح جامعه و شهر اصفهان در خصوص این طرح توسط اتاق بازرگانی اصفهان صورت گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها