موج
کدخبر : ۳۷۸۱۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378182

علی‌اکبر احمدپور فدکی:

نماینده خواف و رشتخوار در مجلس بیان کرد: این اعتبار باید با حضور مسوولان شهرستان های خواف و رشتخوار و همفکری برای اجرای طرح های مختلف در ۲ شهرستان مانند ۲ بانده شدن جاده سنگان - تربت حیدریه که مدت ها متوقف بود هزینه شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، حجت‌الاسلام علی‌اکبر احمدپور فدکی نماینده خواف و رشتخوار در مجلس اعلام داشت: با پیگیری‌های انجام شده، وزارت صنعت، معدن و تجارت ۷۵۰ میلیارد ریال در حوزه عمرانی منطقه خواف و رشتخوار سرمایه‌گذاری می‌کند و در این خصوص طرح هایی نیز به شکل خام توسط وزارت صمت مطرح شده که مورد قبول ما نیست و اعلام کرده ایم این اعتبار باید در اختیار نهادهای مختلف قرار گیرد و طرح ها و برنامه ها ارزیابی شده و مشخص شود چه طرحی در رشتخوار و چه طرحی در خواف قابل اجرا است.

علی‌اکبر احمدپور فدکی در ادامه و امروز بعد از نماز عید فطر، در جمع نمازگزاران رشتخوار بیان کرد: باید براساس شرایط و موقعیت و ظرفیت های مختلف، به هر منطقه به اندازه خودش بودجه تعلق گیرد.

نماینده خواف و رشتخوار در مجلس همچنین گفت: این ۷۵ میلیارد تومان اعتبار باید با حضور مسوولان شهرستان های خواف و رشتخوار و همفکری با یکدیگر،  برای اجرای طرح  های مختلف در ۲ شهرستان هزینه شود.

وی افزود: بحث ۲ بانده شدن جاده سنگان - تربت حیدریه مدت ها متوقف بود که با پیگیری های متعدد در تهران و مشهد اکنون عملیات اجرایی آن از سرگرفته شده است و در این خصوص به دنبال این هستیم تا تفاهم نامه ای بین وزارتخانه های صمت و راه و شهرسازی منعقد شود و اقدامی اصولی انجام شود.

احمدپور فدکی در خاتمه خاطر نشان کرد: با تلاش های انجام شده قرار است بودجه ای به عنوان مناطق محروم به شهرستان های خواف و رشتخوار اختصاص یابد که بر اساس اعلام رییس مجلس شورای اسلامی ۶۰ میلیار تومان به طرح ها و برنامه های عمرانی خواف و رشتخوار اختصاص می یابد و این بودجه غیر از بودجه های عادی است و تحقق آن اقدام بزرگی برای توسعه این منطقه خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها