موج
کدخبر : ۳۷۸۱۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378129

فرماندار شهرستان اسدآباد:

فرماندار شهرستان اسدآباد با اشاره به اینکه هر گونه فعالیت انتخاباتی رصد می شود، گفت: با تشکیل پیگیری تخلفات انتخاباتی به طور قطع هر گونه فعالیت انتخاباتی پایش می شود.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، سعید کتابی، فرماندار شهرستان اسدآباد چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی شهرستان اسدآباد، 

با اشاره به اینکه هر گونه فعالیت انتخاباتی رصد می شود، گفت: با تشکیل پیگیری تخلفات انتخاباتی به طور قطع هر گونه فعالیت انتخاباتی رصد می شود که در همین راستا از داوطلبان درخواست داریم نسبت به رعایت قانون مقید بوده و شهروندان نیز در صورت مشاهده هر گونه تخلفات انتخاباتی موارد را اطلاع رسانی کنند.

وی افزود: تبلیغات رسمی انتخابات هنوز آغاز نشده و هر گونه فعالیتی که شائبه انتخاباتی داشته باشد، ممنوع است.

وی از احتمال افزایش شعبه های انتخاباتی شهری و روستایی این شهرستان خبر داد و بیان کرد: با توجه به شرایط کرونا طبق اختیاری که ستاد انتخابات کشور داده شعبه های انتخابی هر استان و شهرستان تا ۱۰ درصد به شرط شعبه های بالای ۱۰۰۰ نفر قابل افزایش بوده که در همین راستا در حال ارزیابی و بررسی شعبه های شهرستان هستیم ضمن اینکه در انتخابات سال ۹۸ تعداد شعبه های شهری و روستایی این شهرستان ۱۱۵ شعبه بوده است.

کتابی از ۸۴ روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستایی در شهرستان اسدآباد خبر داد و یادآور شد: از این تعداد ۲۸ روستا به بخش پیرسلمان و ۵۶ روستا به بخش مرکزی اختصاص دارد.

وی تعداد کرسی های اصلی برای انتخابات در سطح روستاهای واجد شرایط شهرستان را ۲۶۲  مورد برشمرد و گفت: از ۸۴ روستای واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراها، ۷۹ روستا دارای شورای سه نفره و پنج روستا دارای شورای پنج نفره خواهند بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها