موج
کدخبر : ۳۷۸۰۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-378028

رضا یاقوتی نیا:

مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اعلام کرد: این خسارات را شامل خطوط انتقال، تخریب چشمه و تا حدودی شبکه توزیع آب بویژه در شهرستان‌های گناباد، تربت حیدریه و کلات بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، رضا یاقوتی نیا مدیر دفتر مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی اعلام کرد: سیل اخیر به تاسیسات آب و فاضلاب خراسان رضوی ۸۵ میلیارد ریال خسارت زده است.

رضا یاقوتی نیا در ادامه بیان کرد: میزان خسارت ناشی از سیل اخیر به تاسیسات آب و فاضلاب شهر‌ها و روستا‌های خراسان رضوی را ۸۵ میلیارد ریال اعلام کرد و همچنین در این حادثه طبیعی تاسیسات آبرسانی شهری و روستایی شهرستان‌های گناباد، تربت حیدریه و کلات دچار خسارت شد.

مدیریت بحران شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی افزود: بیشترین رقم خسارت با ۷۰ میلیارد ریال را مربوط به شهر گناباد و سپس تربت حیدریه با ۱۰ میلیارد ریال و کلات پنج میلیارد ریال می باشد و بخشی از تاسیسات فاضلاب شهر گناباد هم در جریان بارش‌های شدید آسیب دید.

یاقوتی نیا در خاتمه اظهار کرد:  خسارات سیل خراسان رضوی  شامل خطوط انتقال، تخریب چشمه و تا حدودی شبکه توزیع آب برشمرد و از اعزام تانکر‌های آبرسان به روستا‌های آسیب دیده خبرداد و ارسال آب تانکری تا زمان ترمیم تاسیسات و رفع خسارات ادامه دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها