موج
کدخبر : ۳۷۷۹۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377993

فرخ اطمینان:

رییس هیئت تنیس خراسان رضوی گفت: مسابقات تور جهانی با حضور ۹۳ تنیس باز از ۱۲ کشور مختلف برگزار می‌شود و تنیسور‌ها به مدت ۸ روز در دو جدول انفرادی و دو نفره به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، فرخ اطمینان رییس هیئت تنیس خراسان رضوی اعلام کرد: سه تنیسور از خراسان رضوی در مسابقات تور جهانی در شیراز شرکت می کنند و این سه تنیسور به نام‌های نوید روشن، کیان محمدی و مهرانه ظهوریان  در مسابقات تور جهانی زیر ۱۸ سال در شیراز خواهند بود.

فرخ اطمینان در ادامه بیان کرد: در بخش پسران تنیسور‌هایی از کشور‌های ایران، ترکیه، فرانسه، روسیه، رومانی، آمریکا، دانمارک، آلمان، انگلیس، اسلواکی و در بخش دختران تنیسور‌هایی ازکشور‌های ایران، روسیه، ترکیه، بلژیک و ایتالیا در این مسابقه حضور پیدا خواهند کرد.

رییس هیئت تنیس خراسان رضوی گفت: دو تنیسور پسر خراسان رضوی در این مسابقات ۱۷ سال سن دارند و علاوه بر مسابقات انفرادی در مسابقات دو نفره هم شرکت خواهند کرد.

وی افزود: مهرانه ظهوریان با ۱۳ سال سن تنها دختر خراسانی حاضر در این مسابقات خواهد بود.

رییس هیئت تنیس خراسان رضوی ادامه داد: مسابقات جهانی تنیس برای اولین بار در کشور در چنین سطحی برگزار می‌شود، تاکنون مسابقات زیر ۱۸ سال در سطح ۵ در ایران برگزار می‌شد، اما برای اولین بار  سطح بالاتر، سطح ۴ جهان در شیراز کلید خواهد خورد.

وی همچنین تصریح کرد: هفته اول خرداد هم مسابقات تنیس تور جهانی زیر ۱۸ سال در سطح ۵ در ارومیه برگزار خواهد شد و سه نماینده خراسان رضوی  در مسابقات شیراز، در آن مسابقات هم شرکت خواهند کرد.

فرخ اطمینان در خاتمه اظهار کرد: مسابقات تور جهانی تنیس با حضور ۹۳ تنیس باز از ۱۲ کشور مختلف برگزار می‌شود و این مسابقات از ۲۵ اردیبهشت آغاز می شود و تنیسور‌ها به مدت ۸ روز در دو جدول انفرادی و دو نفره به رقابت خواهند پرداخت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها