موج
کدخبر : ۳۷۷۸۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377806

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران در پی انفجار تروریستی کابل بیانیه صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به شرح زیر است:

«بای ذنب قتلت» تکویر-9

به خاک و خون کشیده شدن ده‌ها دختر دانش‌آموز در کنار گروه دیگری از مسلمانان بی‌گناه در پایتخت افغانستان قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد و احساسات هر مسلمانی را جریحه‌دار می‌کند.

کشتار مردم عادی برای دست یافتن به اهداف استکباری و شیطانی حادثه‌ای تازه در میان ملت‌های رنج‌کشیده به‌ویژه کشورهای مسلمان نیست. افغانستان عزیز نیز که سال‌هاست از مشکلات داخلی رنج می‌برد و مطامع دولت‌های جائر مانع از دست یافتن آن به امنیت می‌شود، این بار به دست ایادی کوردل و شقی قربانی اغراض تجاوزطلبانه گشت.

اتحاد و همدلی گروه‌های مختلف در کنار تبیین اصول مترقی انسانی که رسول اعظم پیامبر مهربانی برای ابلاغ آن مبعوث گشته‌اند، از سوی رهبران دینی مسلمان در افغانستان و سایر ملل اسلامی، علاوه بر خروج و اخراج نیروهای نظامی شیطان بزرگ و سایر دول استعمارگر می‌تواند راه را برای دست‌یابی به استقلال حقیقی، امنیت پایدار و ثبات سیاسی در کشورهای اسلامی فراهم نماید.

از رهبران دینی سایر ادیان نیز انتظار می‌رود با موضع‌گیری صریح و مبتنی بر آموزه‌های انسانی پیامبران الهی در حد توان خود مانع سفاکی و ددمنشی ظالمان و زورگویان عالم گردند.

مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران حادثه تروریستی شهادت دانش‌آموزان و مردم بی‌گناه افغانستان را به ملت و دولت افغانستان تسلیت عرض نموده و ضمن آرزوی صبر و اجر برای بازماندگان این حادثه، علو درجات این شهدا و بهبودی و سلامت مجروحان آن را از درگاه احدیت مسالت دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها