موج
کدخبر : ۳۷۷۳۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377382

رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری سنندج گفت: عملیات اصلاح هندسی بلوار امام شافعی و بلوار گاز در ناحیه منفصل شهری نایسر سنندج به منظور جلوگیری از تصادفات و کاهش و روان سازی ترافیک در حال اجرا است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، فرشاد منبری صبح امروز یکشنبه در گفت‌وگو با رسانه های استان، اظهار کرد:  بلوار امام شافعی و بلوار گاز  دو  معبر اصلی در ناحیه منفصل شهری نایسراست که متحمل بار ترافیکی زیادی است. 

رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری سنندج گفت: تداخل خودروها در مسیر ورودی این دو معبر اصلی بعضاً باعث بروز تصادفات و ایجاد ترافیک در ورودی این ناحیه می‌شود. 

منبری عنوان کرد: به منظور جلوگیری از بروز تصادف و باز شدن گره ترافیکی، ایمن سازی معبر و سهولت در عبور و مرور؛ عملیات اصلاح هندسی ورودی نایسر در ابتدای این دو بلوار در دستور کار قرار گرفت.

وی تصریح کرد: درهمین راستا عملیات تعریض بلوار اصلی بطول160 متر و عرض 7 متر، احداث رمپ، احداث دوربرگردان در ورودی نایسر و عملیات هدایت آب‌های سطحی هم انجام خواهد شد. 

منبری ابراز امیدواری کرد: با اجرای اصلاح هندسی ورودی این بلوار مشکلات ترافیکی موجود مرتفع و موجبات سهولت در تردد خودروها را فراهم  می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها

`