موج
کدخبر : ۳۷۷۲۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-377214

امام جمعه مردم محمد آباد یزد در تبیین طرح ملی محله همدل گفت: یکی از کارهای خوب شناسایی محور و مشکلات محلات است چراکه در محلات مشکلاتی قابل طرح است که از جنس فرهنگی و یا زیر ساخت های فرهنگی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد به نقل از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان یزد، آیت الله سید محمد کاظم مدرسی امام جمعه مردم محمد آباد یزد در تبیین طرح ملی محله همدل گفت: یکی از کارهای خوب شناسایی محور و مشکلات محلات است چراکه در محلات مشکلاتی قابل طرح است که از جنس فرهنگی و یا زیر ساخت های فرهنگی است.

مدرسی در ادامه بیان کرد: روحانیون به همراه افراد دغدغه مند در موضوعات فرهنگی و حل مشکلات مردم، به دنبال شناسایی و همگرایی محلات برای حل معضلات هستند که مردم هم می توانند برای همراهی به آنها به طرح محله همدل بپیوندند.

وی با بیان اینکه صدها فرشته بوسه بر آن دست می زنند کز کار خلق یک گره بسته باز کنند، از مردم خواست عدد1 را به شماره 5000175 ارسال کنند تا لینک برای ثبت نام محله مورد نشر افراد در پویش محله همدل ارسال شود.

مدرسی تاکید کرد: دو ویژگی برتر اعم از خدمت رسانی و ایمان مانند دو بال موفقیت انسان هستند.

گفتنی است: طرح ملی محله همدل همزمان با ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان این ماه ادامه دارد و به همراه ترین و فعال ترین محلات جوایزی اهدا می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها