موج
کدخبر : ۳۷۶۸۴۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376844

عالم مبارز بحرینی از گسترش سریع محور مقاومت و رسیدن به قدرت برتر نظامی و معنوی منطقه خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، شیخ عبدالله دقاق عصر سه شنبه در دومین کنگره بین المللی قدس شریف در قم با اشاره به تلاش کشورهای غربی برای تضمین موجودیت اسرائیل، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران و محور مقاومت در منطقه بسیار قدرتمند و عزتمند است.

وی با بیان اینکه روز قدس متعلق به همه مسلمانان است و همه امت های اسلامی باید این روز بزرگ را پاس بدارند، اظهار داشت: امام خمینی(ره) با پایه گذاری این روز جهانی، همه مسلمانان بلکه همه آزادیخواهان جهان را به بزرگداشت مسأله قدس و فلسطین فراخوانده است.

عالم مبارز بحرینی، سرزمین قدس را بسیار شریف و با عظمت دانست و گفت: این سرزمین شریف را با زور از مسلمانان غصب کرده اند، از این رو باید قدس را با زور آنها پس بگیریم و آن را به صاحبان اصلی آن و مسلمانان بازگردانیم.

وی با بیان اینکه ما روز قدس را که نشانه ای از افول و نابودی رژیم اشغالگر صهیونیستی است، جشن می گیریم، تصریح کرد: شما در روزهای اخیر اصابت موشک به نزدیکی رآکتور هسته ای، انفجار در کارخانه اسلحه سازی و آتش سوزی در فرودگاهی در اسرائیل را شاهد بوده اید.

شیخ عبدالله دقاق افزود: تمامی این اتفاق ها نشان می دهد بر خلاف ادعاهای صهیونیست ها و رسانه های غربی، اسرائیل یک ببر کاغذی است که هیچ قدرتی ندارد و در حال افول و شکست کامل است و کشورهای اسلامی و خاورمیانه هیچ وابستگی به این رژیم جعلی ندارند.

وی در پایان با بیان اینکه امروز رژیم صهیونیستی از همه طرف محاصره شده و محور مقاومت، این خانه عنکبوتی را تحقیر کرده است، گفت: به زودی با گسترش محور مقاومت شاهد آزادی فلسطین و مسجد الاقصی خواهیم بود و اسرائیل غاصب به زباله دان تاریخ خواهد رفت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها