موج
کدخبر : ۳۷۶۷۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376705

معاون استانداری قم از ظرفیت بالای قم در برگزاری انتخابات پرشور با حفظ سلامت مردم خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، بیژن سلیمان‌پور در جلسه ستاد اطلاع رسانی استان قم، تاکید کرد: همه‌برنامه‌های انتخاباتی در قم طبق زمان بندی در حال اجراست و هماهنگی مطلوبی میان دستگاه‌های متولی برگزاری این حماسه‌ملی حاکم است.

وی افزود: بررسی صلاحیت نامزدهای شورای اسلامی شهر قم به خوبی و درحد مطلوبی انجام شده‌است و از میان ۴۹۰ نامزد که ۱۵ تن از آنان انصراف دادند، صلاحیت ۴۵۰ تن تایید شد، هیات اجرایی شهرستان قم نیز صلاحیت ۹۷ درصد نامزدهای ورود به این عرصه‌ را تایید کرد.

معاون استانداری قم با اشاره به این که استان قم از حیث تنوع و تکثر نامزدها در عرصه انتخابات شوراها، وضعیت مناسبی دارد، ادامه داد: نامزدهای معترض به نتیجه تایید صلاحیت خود از هشتم تا دوازدهم اردیبهشت‌ماه برای اعتراض فرصت داشتند و نتیجه قطعی تا بیست‌ویکم اردیبهشت‌ماه اعلام خواهد شد.

سلیمان‌پور گفت: در شرایط کرونایی برگزای انتخابات سخت است اما همه امکانات لازم از جمله تامین اقلام بهداشتی مورد نیاز در شعب رای در استان قم مهیا شده‌است.

وی با اشاره به این که نهایت تلاش خود را برای حفظ سلامت مردم در زمان برگزاری انتخابات انجام خواهیم داد، افزود: تمام عوامل برگزاری انتخابات در استان قم تست کرونا خواهند داد و به مردم در این خصوص اطمینان می‌دهیم.

وی ادامه داد: همچنین شعب اخذ رای استان را به میزان ۱۰ درصد افزایش داده و همه امکانات خود را برای برگزاری انتخابات سالم در نهایت آرامش و حفظ سلامت مردم به کار خواهیم گرفت.

معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استانداری قم گفت: دشمنان هزاران میلیارد تومان هزینه کردند که مردم را ناامید کنند و زمانی که دیدند نمی‌توانند به نیت شیطانی خود برسند، می‌خواهد با ایجاد ترس از کرونا مشارکت مردم در انتخابات را کاهش دهند.

وی ادامه داد: در این شرایط تمام تلاش خود را خواهیم کرد که با رعایت مسائل بهداشتی انتخابات در نهایت سلامت و شکوه برگزار شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها