موج
کدخبر : ۳۷۶۶۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376679

رییس کل دادگستری استان اصفهان تاکید کرد:

رییس کل دادگستری استان اصفهان گفت: احکام قطعی دادگاه ها با تعامل و همکاری سازمان های مسؤول در خصوص تغییر کاربری ها و ساخت و سازهای غیرمجاز اجرایی شود.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدرضا حبیبی در اولین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی ضمن تأکید بر لزوم تسریع در اجرای احکام تغییر کاربری ها بیان داشت: تمامی دستگاه های اجرایی و متولی با همکاری و تعامل لازم در راستای اجرای احکام و دستورات قضایی اقدامات لازم را بعمل آورند.

وی افزود: انعکاس نواقص و کاستی ها به مرکز، بهره مندی حداکثری از امکانات و تجهیزات موجود، لزوم تسریع در تشکیل جلسات کمیسیون ماده یک، تسریع در اجرای اجکام قطعی صادره مبنی بر تخریب و قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز از جمله مواردی است که ضروریست با سرعت و جدیت دنبال شود.

حبیبی تأکید کرد: دستگاه های متولی تلاش کنند در اجرای احکام قطعی حتی المقدور از قطع اشجار جلوگیری و در اراضی که درختان چند ساله غرس شده با حفظ اشجار رفع تصرف انجام شود.

رییس کل دادگستری استان اصفهان همچنین از ایجاد شعبه ای ویژه جهت رسیدگی به موضوع برداشت ها و بهره برداری های غیرمجاز از معاون خاک خبر داد و گفت: سازمان های مسؤول از جمله صنعت و معدن و تجارت با تعامل و همکاری با یگان های حفاظت در راستای جلوگیری و پیشگیری از برداشت های غیرمجاز و فاقد پروانه از معادن خاک اقدام نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها