موج
کدخبر : ۳۷۶۶۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376620

معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز سه شنبه و چهارشنبه دامنه ی فعالیت سامانه بارشی گسترده تر خواهد شد و در سایر مناطق استان از جمله مناطق دریایی، رگبار باران و رعد وبرق پیش بینی می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، کیانوش عارفی معاون فنی و شبکه ایستگاه های هواشناسی هرمزگان گفت: طی روز جاری در برخی نقاط استان، ناپایداری وضعیت جوی و دریایی پیش بینی می شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: با افزایش ابر به ویژه در ساعات بعدازظهر، در مناطق شمالی،ارتفاعات بخش مرکزی، شرقی و غربی استان، رگبار پراکنده باران و رعد و برق و افزایش لحظه ای سرعت باد مورد انتظار است.

گفتنی است؛ دریا در ساعات بعدازظهر با افزایش موقتی سرعت باد متلاطم خواهد بود.

عارفی خاطر نشان کرد: طی روز سه شنبه و چهارشنبه دامنه ی فعالیت سامانه بارشی گسترده تر خواهد شد و در سایر مناطق استان از جمله مناطق دریایی، رگبار باران و رعد وبرق پیش بینی می شود. دریا نیز طی روزهای یاد شده با وزش باد نسبتا شدید جنوب شرقی نسبتا مواج خواهد شد.

وی گفت: از لحاظ دمایی طی روزهای پایانی هفته جاری افزایش 1 تا 3 درجه ای دما مورد انتظار است.

عارفی در پایان با بیان اینکه در ساعات بعدازظهر و اوایل شب از تردد در حاشیه رودخانه ها و صعود به مناطق مرتفع خودداری شود، اضافه کرد: با توجه به متلاطم شدن دریا در ساعات بعدازظهر، شناورهای سبک از تردد دریایی، به ویژه در محدوده تنگه ی هرمز خودداری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها