موج
کدخبر : ۳۷۶۶۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376619

مدیر عامل شرکت گاز کردستان گفت: در سال گذشته 12 هزار و 927 نفر ساعت آموزش برای 129 نفر پرسنل رسمی برگزار شده که سرانه آموزش 100 ساعت را دربر می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد فعله‌گری مهمترین عامل برای پیشرفت سازمان‌ها را آموزش نیروی انسانی دانست و بیان داشت: بهبود بهره‌وری نیروی انسانی باید یکی از اهداف مهم هر سازمان و یا نهادی تلقی شود و برای آن برنامه‌ریزی دقیق و صحیحی تدارک دیده شود و نقش آموزش نیروی انسانی در افزایش کارآیی و اثربخشی در سازمان‌ها بسیار تاثیرگذار است.

مدیر عامل شرکت گاز کردستان آموزش را یکی از ابعاد اساسی توسعه انسانی برشمرد و اظهار داشت: در سال گذشته 12 هزار و 927 نفر ساعت آموزش برای 129 نفر پرسنل رسمی برگزار شده که سرانه آموزش 100 ساعت را دربر می‌گیرد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی دقیق برای آموزش کل پرسنل یادآور شد: برای همکاران قرارداد مدت معین 8 هزار و 97 نفر ساعت و برای 52 نفر کلاس‌های آموزشی تشکیل شده که سرانه آموزش برای این گروه 155 ساعت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان آموزش نیروهای پیمانکاری را اینگونه تشریح کرد: برای 892 نفر نیروی پیمانکاری شاغل در شرکت گاز استان کردستان 33 هزار و 895 نفر ساعت با سرانه آموزش 38 برگزار گرده است.

فعله‌گری جمع کل ساعات آموزش برای بخش‌های مختلف نیروی انسانی در سال گذشته را 54 هزار و 889 نفرساعت ذکر کرد.   

وی در پایان سخنانش پرسنل آموزش‌دیده را زمینه‌ساز تحول در سازمان‌ها عنوان کرد و گفت: افراد آموزش‌دیده می‌توانند نوآوری و خلاقیت بیشتری نسبت به افرادی که آموزش‌های لازم را ندیده‌اند داشته باشند که این امر باعث می‌شود بهره‌وری به سرعت افزایش یابد و زمانی این آموزش اثربخش خواهد بود که بصورت پیوسته و برنامه‌ریزی شده باشد تا پاسخگو اهداف  استراتژیک و کلان در سازمان‌ها شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها