موج
کدخبر : ۳۷۶۵۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376587

به مناسب روز جهانی کار و کارگر انجام شد؛

معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه به مناسبت گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر از کارکنان ایران خودرو تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، سرپرست معاون اقتصادی استاندار کرمانشاه به روز جهانی کار و کارگر از زحمات و تلاش های خالصانه کارگران شرکت ایران خودرو در مسیر پیشبرد اهداف توسعه ای استان تقدیر و تجلیل کرد.

 باباخانی در دیدار با مدیرعامل و کارگران نمونه ایران خودرو صحنه گفت: کارگران سربازان پرتلاش و فداکار جبهه اقتصادی هستند و بخش تولید سخت تحریم‌های ظالمانه نظام سلطه و بحران کرونا با همت مضاعف کارگران روند فعالیت ها را با اهتمام جدی ادامه داده و  برای رونق و جهش تولید از خودگذشتگی و ایثار کردند.

وی افزود: نمونه بارز این تلاش و پشتکار غلبه شرکت ایران خودرو بر شرایط سخت و جهش ۶۵ درصدی تولید در سال ۹۹ بوده است که قابل تقدیر و قدردانی است و‌ این افزایش ظرفیت تولید گامی مهم در توسعه این شرکت است.

دکتر باباخانی ادامه داد: این شرکت با برنامه ریزی مناسب،  جهش واقعی را به منصه ظهور رساند و توانست با افزودن بر تعداد پرسنل، میزان تولید خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد و حتی اقدام به صادرات خودرو نماید که این مصداق تحقق واقعی جهش تولید و تلاش برای تحقق شعار سال است.

باباخانی کارگران را بازوان توانمند اقتصاد کشور نامید و گفت: توجه به اینکه تولید در چند سال گذشته همواره مد نظر مقام معظم رهبری بوده و نامگذاری سال‌های گذشته با محوریت تولید، نشان از اهمیت تولید و تلاش مضاعف برای خنثی کردن توطئه‌های دشمنان دارد، شاهد فداکاری و کار جهادی‌کارگران بودیم و در واقع نقش آفرینی موثر این جامعه دلسوز قابل تقدیر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها