موج
کدخبر : ۳۷۶۵۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376558

محمد صادق معتمدیان:

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: هماهنگی‌هایی لازم جهت جلوگیری از ترددهای غیرمجاز در نوار مرزی، بازرسی‌های از اصناف و برخورد با دستگاه‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمی کنند لازم است.

 

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان  استاندار خراسان رضوی با اشاره به تشدید نظارتهای بهداشتی گفت: در چند روز اخیر بازرسی‌های خوبی از اصناف صورت گرفته اما این میزان کفایت نکرده و به سازماندهی و بازنگری نیاز است.

محمدصادق معتمدیان در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در خراسان رضوی که در محل استانداری برگزار شد، ابراز کرد: در خراسان رضوی علی‌رغم جمعیت زیاد، ترددهای متعدد و گشایش‌های استانی، ویروس کرونا در خراسان رضوی با تلاش همه کادر بهداشت و درمان و مدیران استانی مدیریت شده و امیدوارم در روزهای آینده نیز شاهد سیر نزولی آن باشیم.

استاندار خراسان رضوی در ادامه ضمن قدردانی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد برای افزایش تست‌های پی سی آر گفت: باید مدت پاسخگویی تست‌ها در حداقل زمان اتفاق بیفتد.

معتمدیان ضمن اشاره بر لزوم برخورد با دستگاه‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی در آنها رعایت نمی‌شود، خاطرنشان کرد: در چند روز اخیر بازرسی‌های خوبی از اصناف صورت گرفته است اما این میزان کفایت نکرده و به سازماندهی و بازنگری نیاز است.

استاندار خراسان رضوی بیان کرد: از دانشگاه علوم پزشکی که فاز اول واکسیناسیون در خراسان رضوی را پشت سر گذاشت قدردانی می‌کنیم اما برای انجام مرحله دوم به واکسن بیشتری نیاز است.

وی گفت: با توجه به ابلاغیه ستاد کل نیروهای مسلح باید تدابیر و هماهنگی‌هایی جهت ممانعت و جلوگیری از ترددهای غیرمجاز در نوار مرزی خراسان رضوی اتخاذ شود.

معتمدیان در خاتمه بر ضرورت انجام تست کرونا در مرز افغانستان تاکید کرد و افزود: علی‌رغم اینکه از دیروز شاهد بسته شدن مرزهای مسافری با کشور افغانستان بودیم اما مرزهای تجاری همچنان فعال است، لذا باید در تایباد مکانی به عنوان مرکز قرنطینه برای شرایط ضروری تعبیه شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها