موج
کدخبر : ۳۷۶۴۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376493

محمدعلی اقدسی:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام گفت: خروج هرنوع علوفه دامی از محل تولیدات استان به خارج از ایلام ممنوع می باشد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام ، محمدعلی اقدسی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام افزود: باتوجه به شرایط خشکسالی پیش آمده و کمبود احتمالی علوفه برای دامداران و عشایر استان، این سازمان با هماهنگی مراجع قضایی و دستور دادستان و در راستای پشتیبانی و حمایت از تولید و تامین بخشی از علوفه مورد نیاز دامداران استان شامل جو ،کاه کلش، از محل تولیدات داخل استان از 11 اردیبهشت ماه سال جاری تااطلاع ثانوی خروج هرنوع علوفه دامی به خارج از استان ممنوع می باشد.

وی اظهار داشت:باتوجه به گزارشات واصله مبنی بر حضور دلالان و افراد سودجو و خرید کاه و کلش خارج از عرف و انتقال آن به خارج از استان به کشاورزان و زارعین عزیز توصیه می گردد بمنظور حمایت از دامداران داخل استان از فروش کاه و کلش به اینگونه افراد جدّاً خودداری نمایند.

اقدسی تصریح کرد: باتوجه به هماهنگی صورت گرفته با نیروی انتظامی و پلیس  راه در کلیه مبادی خروجی استان کنترل لازم بعمل آمده ودر صورت مشاهده توسط نیروهای انتظامی ضبط و بلافاصله تحویل شرکت تعاونی عشایری شهرستان مربوطه می گردد..

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان ایلام خاطرنشان کرد:جابجایی علوفه در داخل استان و بین شهرستانها از این قاعده مستثنی بوده و بلامانع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها