موج
کدخبر : ۳۷۶۴۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376484

دراگان اسکوچیچ مطرح کرد؛

سرمربی تیم ملی فوتبال کشور در بازدید از مجموعه ورزشی المپیک کیش گفت: درحال حاضر شرایط نسبت به قبل خیلی بهترشده اما باید امکانات این مجموعه بهبود بیشتری داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان،  دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشور برای بررسی شرایط برای برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال در جزیره کیش روز گذشته به این جزیره سفر و از روند توسعه امکانات زمین های چمن مجموعه ورزشی المپیک کیش بازدید کرد.

اسکوچیچ از روند توسعه امکانات زمین های چمن کیش ابراز رضایت کرد و گفت: درحال حاضر شرایط نسبت به قبل خیلی بهترشده  اما باید امکانات این مجموعه بهبود بیشتری داشته باشد.

۲۰۲۱۰۵۰۱۰۸۴۳۵۱_IMG_2600

وی با بیان اینکه این زیرساخت ها به خوبی آماده شده است یادآور شد: برای ما مهم ترین مسئله زمین و نور ورزشگاه است. انتظار می رود در مدت زمان باقی مانده زمین چمن نیز بهتر از وضعیت فعلی آماده‌سازی شود.

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: وی با بیان اینکه هم اکنون مسابقات کمی دشوارترشده است، اظهار داشت: معتقدم که تیم خوبی داریم. به آینده تیم ملی فوتبال برای کسب نتایج بهتر در مسابقه های جام جهانی خوشبین هستم.

اسکوچیچ افزود: از هواداران می خواهم به تمام اعضا و بازیکنان اطمینان داشته باشند، ما توان رفتن به جام جهانی را داریم و این جو خوب را باید ایجاد کرد چون تیم بسیار خوبی داریم و هواداران باید به تیم خود اعتماد کنند.

سرمربی کروات تیم ملی فوتبال همچنین درخصوص امکانات جزیره کیش برای میزبانی از اردوهای تیم های ملی گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی کیش در زمستان وامکانات خوب هتل ها و مراکز اقامتی ،جزیره کیش انتخاب خوبی برای برگزاری اردوی تیم های مختلف ورزشی است.

۲۰۲۱۰۵۰۱۰۸۴۵۳۵_IMG_2608

محمود پازوکی رییس هیات فوتبال جزیره کیش نیز درحاشیه این دیدار گفت: بازسازی زمین چمن، رنگ آمیزی محوطه استادیوم و ساختمان هیات فوتبال، تعویض و بازسازی تابلوهای ورودی‌ها و خروجی‌ها از جمله مواردی است که با تخصیص اعتبارات لازم از سوی موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش برای حضور تیم ملی در این جزیره اجرا شده است.

محمود پازوکی با بیان اینکه تکمیل برخی موارد نیز در دست اقدام است افزود: در صورت اعلام سرمربی تیم ملی، امکانات مورد نیاز وی برای میزبانی شایسته تر از تیم ملی در این جزیره با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش فراهم خواهد شد.

لازم به ذکراست موسسه ورزش و تفریحات سالم کیش در ماه گذشته ۱۵ میلیارد ریال برای میزبانی از سه رویداد ملی و بین المللی در این جزیره شامل اردوی تیم ملی فوتبال، اردوی آمادگی فوتبال پنج نفره و مسابقه دوستانه این تیم با تیم روسیه و مسابقات انتخابی پارالمپیک فوتبال و بسکتبال ناشنوایان آسیا هزینه کرده است.

گفتنی است؛ تیم ملی فوتبال کشور از چهارم تا دهم  خرداد در کیش اردو می زند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها