موج
کدخبر : ۳۷۶۳۲۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376325

آتشپاد دوم مهدی رضایی:

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد اعلام کرد: واحدهای عملیات، نجات و آتش نشان در داخل اماکن متبرکه رضوی، خیابان‌های منتهی به حرم مطهر و مکان‌های اعلامی برگزاری مراسمات لیالی قدر، از ساعت ۲۱ تا پایان مراسمات در این سه شب مستقر می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، آتشپاد دوم مهدی رضایی معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد گفت: طبق اعلام مدیریت شهری مبنی بر برپایی مراسم شب‌های قدر در مشهد در چندین نقطه از شهر، سازمان آتش‌نشانی نیز تمهیداتی برای تامین ایمنی همشهریان حاضر در این مکان‌ها بر عهده خواهد داشت.

مهدی رضایی در ادامه بیان کرد: علاوه بر آماده‌باش کامل تمامی ۵۳ ایستگاه عملیاتی در این ایام قریب به ۱۰۰ آتش نشان و نجاتگر این سازمان، در داخل اماکن متبرکه رضوی و خیابان‌های منتهی به حرم امام رضا(ع) استقرارخواهند یافت.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد همچنین اضافه کرد: همچنین در برخی از مکان‌های اعلامی از سوی مدیریت شهری که قرار است مراسمات لیالی قدر در آن برگزار شود نیز از ساعت ۲۱ تا پایان مراسمات در این سه شب مستقر می‌شوند.

مهدی رضایی در خاتمه افزود: در این مستقری‌ها خودروهای سبک و سنگین اطفای حریق و امداد و نجات موتور سیکلت‌های سیار آتش‌نشانی پوشش ایمنی حاضران را بر عهده دارند و شهروندان در صورت وقوع هرگونه حادثه با حفظ خونسردی سریعا مراتب را به سامانه ١٢۵ سازمان آتش‌‌نشانی اطلاع‌ دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها