موج
کدخبر : ۳۷۶۲۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376226

محمدجواد یزدانی:

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر گفت: با شیوع ویروس کرونا در استان و کاهش مراسمات مختلف و با فرهنگ‌سازی‌هایی که از سوی نهادها و مؤسسات انجام شد، بسیاری از هزینه‌های اینگونه مراسم به انجام امور خیر از جمله حوزه سلامت اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدجواد یزدانی مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر بیان کرد: در سایه همراهی و مشارکت خیرین طی سال‌های اخیر اتفاقات خوبی در حوزه تجهیز، توسعه و احداث مراکز بهداشتی و درمانی کاشمر رقم خورده است،

محمد جواد یزدانی در ادامه گفت: خانواده‌های خیرین کاشمر در اقدامی خداپسندانه مبلغ یک میلیارد و ۲۰ میلیون ریال را به‌ منظور تأمین بخشی از تجهیزات موردنیاز در درمانگاه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و بیمارستان‌های این شهرستان اهدا کردند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر اینگونه ادامه داد: در اولین سالگرد درگذشت مرحوم حاج محمد مالکی از فرهنگیان پیشکسوت کاشمری، خانواده وی در اقدامی خداپسندانه مبلغ ۵۲۰ میلیون ریال به حوزه سلامت اهدا کردند و با توجه به اولویت‌بندی نیازهای حوزه سلامت و با موافقت خانواده خیر، این مبلغ صرف خرید تجهیزات موردنیاز حوزه فناوری اطلاعات درمانگاه سردار سلیمانی کاشمر شد.

وی همچنین به این موضوع اشاره کرد: کمک ۳۰۰ میلیون ریالی خانواده مؤذن به حوزه سلامت اهدا کردند تا بر اساس اولویت‌های نیاز در حوزه سلامت کاشمر، صرف خرید تجهیزات بیمارستانی شود.

یزدانی یادآور شد: خیرین نیک‌اندیش در اقدامی خداپسندانه مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال را برای کمک به خرید تجهیزات پزشکی در بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) اهدا کرد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر تصریح کرد: قبل از شیوع ویروس کرونا در خراسان رضوی ، با فرهنگ‌سازی‌هایی که از سوی نهاد و مؤسسات مختلف انجام شد، بسیاری از هزینه‌های مراسم ترحیم به انجام امور خیر اختصاص یافت و خوشبختانه نگاه و توجه شهروندان و خیرین به حوزه سلامت رو به افزایش است، به‌طوری‌که در سایه این مشارکت‌ها گام‌های خوبی در حوزه سلامت برداشته‌شده است.

محمد جواد یزدانی در خاتمه با قدردانی از این نگاه خیرخواهانه و خداپسندانه خیرین و افراد نیکوکار در حوزه  وقف سلامت در کاشمر  و کمک به آن گفت: تمامی این کمک‌ها بر اساس اولویت‌بندی و نیازهای حوزه سلامت و موافقت خیرین در حوزه‌های خرید تجهیزات پزشکی، احداث و توسعه فضاهای بهداشتی و درمانی هزینه می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها