موج
کدخبر : ۳۷۶۱۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-376169

استاندار ایلام:

استاندارایلام خواستار محدودیت های هوشمند در مدیریت عملیاتی کرونا شد و گفت: نباید این تغییر وضعیت رنگ بندی باعث عادی انگاری کرونا شود، بلکه باید با تلاش بیشتر و همراهی همگان ،زمینه برچیده شدن این ویروس منحوث از سطح جامعه فراهم آید.

به گزارش خبرگزاری موج  ایلام، محمد نوذری استاندار ایلام در نشست قرارگاه عملیاتی کرونای استان با بیان اینکه محدودیت ها بر اساس رنگ بندی های جدید اجرا می شود، افزود: با رعایت دستورالعمل ها، جلوگیری از تجمعات، زدن‌ماسک و فاصله گذاری اجتماعی توسط مردم می‌توان محدودیت های هوشمندی را به اجرا گذاشت به گونه ای که هم بتوان با فعالیت اصناف و گروه شغلی2  نبض بازار را به جریان انداخت هم سلامت مردم را در این شرایط تامین نمود.

وی از فرماندار،اعضا و دبیر قرارگاه و دستگاههای نظارتی خواست ضمن بازدید با تشکیل جلسه ای کارشناسی، شرایط، نحوه اجرای کار و راهکارها را بررسی و نتایج را به ستاد اعلام تا تصمیمات مطلوب ارائه شود.

استاندار ایلام با بیان اینکه اگرچه وضعیت کرونا در مرکز استان از قرمز به نارنجی تغییر کرده ولی همچنان اوضاع کرونا در استان خوب نیست،تصریح کرد:نباید این تغییر وضعیت باعث عادی انگاری کرونا شود، بلکه باید با تلاش بیشتر و همراهی همگان زمینه برچیده شدن این ویروس منحوث از سطح جامعه فراهم آید.

نوذری با بیان اینکه انتظار می رود که واکسیناسیون عمومی هر چه زودتر شروع شود، خاطرنشان کرد: باید تلاش کرد تا با اقدامات هدفمند روند افزایشی بیماری کرونا در استان کاهش یافته و شاهد بهبودی اوضاع و رسیدن به رنگ های زرد، آبی و سفید باشیم.

وی راهکار مقابله موثر با روند افزایشی کرونا در استان ایلام را رعایت دستورالعمل ها، اجرای پروتکل ها و همکاری اقشار مختلف مردم دانست و گفت:همراهی مردم در مدیریت امور در هر حوزه ای نتایج مثبتی را به بار آورده است، قطعا اگر مردم در هفته های پیش رو همراهی کنند، روحیه امید جامعه را فرا می گیرد.

استاندار ایلام با بیان اینکه موضوعات و حرفهای تکراری کرونا مردم را آزارمی دهد، ولی همچنان همه ما در مقابل حفظ سلامت و جان مردم وظیفه داریم و باید پاسخگو باشیم، افزود: کرونا یک موضوع جمعی است و می طلبد که با حضور همه دستگاه ها و با همراهی مردم بر آن غلبه کرد.

نوذری با بیان اینکه در شهرستانهای آبدانان، دره شهر و ایوان بستری بیماران روند افزایش داشته و می طلبد که اقدامات پیشگیرانه جدی تری از سوی مسئولین شهرستانها پیگیری شود، اظهار داشت:بستری بیماران تنها با تشخیص پزشکان متخصص و در صورت لزوم باید انجام شود.

وی در پایان خواستار اطلاع رسانی به منظور آگاهی بخشی به مردم از طریق رسانه‌های جمعی صدا و سیما، رسانه ها و فضای مجازی شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها