موج
کدخبر : ۳۷۵۸۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375880

استاندار مازندران خبر داد:

استاندار مازندران گفت: بیش از 18 میلیارد تومان برای آزادی زندانیان جرائم اقتصادی استان مازندران جمع آوری شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، احمد حسین زادگان در جلسه گلریزان زندانیان جرائم غیر عمد که بصورت ویدئو کنفرانس و با حضور فرمانداران سراسر استان برگزار گردید با عنوان اینکه آزادی 200 زندانی جرائم غیرعمد در فاز نخست با مبلغی بالغ بر 18 میلیارد و 150 میلیون تومان در دستور کار قرار دارد، اظهار داشت: بسیاری از زندانیان استان به دلیل جرائم ‌مالی در زندان به سرمی برند که این افراد چشم‌انتظار کمکهای خیرین هستندتا به آغوش خانواده بازگردند.

وی ادامه داد: خوشبختانه هر سال ما شاهد افزایش کمک های مردم مازندران به جشن گلریزان هستیم که جشن گلریزان فرصتی برای احسان و نیکی کردن به همنوعان ما است که متأسفانه به دلیل جرائم اقتصادی به زندان محکوم‌ شدند.

استاندار مازندران گفت: سازمانهای مردم نهاد نقش مهمی در رفع و کاهش مشکلات اجتماعی در جامعه دارند و می توانند به درستی ظرفیت های عمومی جامعه را بسیج کنند.

وی تصریح کرد: مردم دیار علویان با شیوع ویروس کرونا جهت کاهش فشارهای اقتصادی بر افراد آسیب پذیر جامعه گام های مؤثری برداشتند؛ اکنون‌ نیز باید با همدلی هر کدام به سهم خودمان جهت رفع این مشکل گام برداریم.

حسین زادگان بیان کرد: باید از ظرفیت و سخاوت خیرین و انسان های نیکوکار جهت کمک به نیازمندان و زندانیان کمک‌ بگیریم و تلاش کنیم فرهنگ سازی برای مشارکت مردمی در این امر خداپسندانه را افزایش دهیم.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی باید وظیفه اصلی و مسئولیت اجتماعی نقش NGO ها را جدی بگیریم و امروز در روستاهای استان این مراکز فعال شدرکه سمن ها در کنار نهادهای عمومی می توانند همانند بسیج در فعالیت های مهم مشارکت داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها