موج
کدخبر : ۳۷۵۷۳۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375730

راهیار استانی بنیاد هدایت در یزد گفت: با اعلام اینکه محلات در این پویش محور اصلی هستند، گفت: مسجد محلات، محور پویش نیست ولی محله هایی که امام جماعت محله داشتند بیشتر در پویش محله همدل مشارکت کردند.

روح الله امیری راهیار استانی بنیاد هدایت در یزد در گفت و گو با خبرگزاری موج یزد درباره وضعیت اجرای پویش سراسری محله همدل در استان، گفت: پویش محله همدل که به همت بنیاد هدایت به مناسبت ماه رمضان در سراسر کشور آغاز شد به حل مشکلات محلات می پردازد.

وی استقبال استان یزد از این پویش ملی را نسبتا خوب اعلام کرد و افزود: رتبه استان در اجرای طرح محله همدل در حال حاضر  14 است و این جایگاه به علت رقابت، تغییر می کند.

امیری با اعلام اینکه محلات در این پویش محور اصلی هستند، گفت:  مسجد محلات، محور پویش نیست ولی محله هایی که امام جماعت محله داشتند بیشتر در پویش محله همدل مشارکت کردند.

امیری در خصوص نحوه مشارکت در این پویش، اظهار داشت: مردم می توانند با ارسال پیامک به 5000175 محله خود را در سایت این پویش ثبت نام کنند.

امیری عنوان کرد تا کنون 120 محله در استان یزد ثبت نام کردند و 80 روحانی هم به طور مستقیم در این طرح فعال شدند که آمار در حال افزایش است.

گفتنی است: 200 میلیون تومان به محلات برگزیده در این طرح اهدا می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر: