موج
کدخبر : ۳۷۵۶۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375639

رضا کمالی زرکانی:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: چهار شهر بندرعباس، میناب،بندرکنگ و کیش در لیست نهایی شهرهای خلاق فرهنگ و هنر قرار گرفتند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، رضا کمالی زرکانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان از قرار گیری چهار شهر استان در لیست شهرهای خلاق فرهنگ و هنر کشور خبرداد.

وی تشریح کرد: یازده شهر هرمزگان در شبکه شهرهای خلاق ثبت نام کردند که در نهایت چهار شهر  در لیست نهایی قرار گرفت و از این جهت هرمزگان جزء چند استان نخست در این حوزه است.

کمالی زرکانی افزود: براساس اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،شهرهای بندرعباس در حوزه سینما، میناب در حوزه نمایش، بندر کنگ در بخش موسیقی و جزیره کیش در بخش صنایع دستی بعنوان شهرهای خلاق فرهنگ و هنر معرفی شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت: ایجاد و معرفی شهرهای خلاق با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های موجود بهترین مسیر برای شکل دادن به آینده شهرها و گشودن افق های جدید برای پیشرفت است.

کمالی زرکانی ضمن بیان اینکه شهرهای خلاق می تواند باعث شکوفایی اقتصاد فرهنگ و هنر با اتکا برخلاقیت و نوآوری باشد، افزود: استمرار فعالیت از ضروریات شهرهای خلاق است و از این طریق ظرفیت ها ی شهرهای کوچک شناسایی و در راستای توسعه ی پایدار  و اقتصاد محور قرار می گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها