موج
کدخبر : ۳۷۵۵۳۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375534

سپاه بیت المقدس استان کردستان با مشارکت در طرح اطعام نیازمندان در ماه رمضان، از طریق کمیته امداد یک تن برنج اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار سیدصادق حسینی شامگاه گذشته با حضور در محل تهیه و پخت غذای نیازمندان در اردوگاه علی ابن ابی طالب(ع) که با حضور مدیر کل کمیته امداد کردستان برگزار شد، اظهار کرد: مجموعه کمیته امداد و خیران با هدف کمک به نیازمندان و اطعام و دستگیری از این قشر از جامعه در این مکان مشغول به خدمت هستند و تلاش می کنند.

وی افزود: سپاه بیت المقدس کردستان نیز در جهت خدمت به نیازمندان به خصوص در سال گذشته و در دوران بیماری کرونا با اجرای برنامه کمک های مومنانه طی چندین مرحله نسبت به توزیع بسته های معیشتی در بین نیازمندان اقدام کرده است.

سردار حسینی  با بیان اینکه سپاه بیت المقدس کردستان با مشارکت در طرح اطعام نیازمندان یک تن برنج را طریق کمیته امداد اهدا کرده ، عنوان کرد: همچنین از نیمه دوم ماه رمضان در جهت دستگیری از نیازمندان 6 هزار بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان افزود: خدمت به محرومان عبادت است و مبنا و پایه انقلاب اسلامی براساس خدمت به مستضعفین بنا نهاده شده و هر اندازه به این قشر خدمت شود کم است.

گفتنی است در این برنامه مدیر کل کمیته امداد استان کردستان با اهدای لوحی به سردار حسینی از حمایت سپاه از برنامه های اکرام ایتام، اطعام نیازمندان و تامین مسکن خانواده های تحت حمایت تقدیر کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها