موج
کدخبر : ۳۷۵۴۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375406

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر گفت: در اجرای طرح مقابله با زمین خواری و رفع تصرف از اراضی، از دو فقره زمین ملی تحت تعرض زمین خواران، جمعاً به مساحت 83 هزار و 610 متر مربع رفع تصرف شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد ابراهیم اقبالی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان اشکذر در این رابطه افزود: بنا به گزارشات واصله مردمی با همکاری دادستانی، یگان حفاظت و نیروی انتظامی این شهرستان، از دو فقره زمین ملی به مساحت 77 هزار و 762 و 5 هزار و 848  متر مربع, از دست افراد سودجو رفع تصرف گردید.

 این مقام قضایی ابراز کرد: در جهت صیانت از حقوق بیت المال در اراضی ملی، منابع طبیعی و حقوق عامه، دادستانی با متصرفان به انفال، با قاطعیت برخورد قضایی و قانونی می کند.

اقبالی در رابطه با یکی از مهمترین محورهای فعالیت دادستانی اظهار داشت: برخورد با دست اندازی به اراضی ملی، منابع طبیعی، ساخت و سازهای غیرمجاز، جلوگیری از تغییر کاربری های غیرمجاز یکی از اهداف و محورهای مهم فعالیت دادستانی در این راستا است.

وی تصریح کرد: دستگاه قضا با همکاری دستگاه های ذی ربط، بدون هیچگونه اغماض و مماشاتی تمامی تلاش خود را در رفع تصرف از اراضی ملی انجام می دهد.

لازم به ذکر است شهروندان هرگونه اقدامی مبنی بر تصرف اراضی ملی را به شماره 1504(یگان حفاظت منابع طبیعی) یا دادستانی شهرستان اشکذر اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها