موج
کدخبر : ۳۷۵۳۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375379

محمدصادق معتمدیان:

استاندار خراسان رضوی اعلام کرد: با هدف تحقق شعار سال به معاونت‌ها و مدیران ارشد استان ماموریت داده شده است موانع استان را شناسایی و اعلام کنند و فرایند‌ها باید روان سازی و بسیاری از مشکلات حل شود.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، محمدصادق معتمدیان استاندار خراسان رضوی در نخستین جلسه ستاد سیاستگذاری تحقق شعار سال اعلام کرد: تثبیت وضع موجود اقتصادی استان به عنوان مهمترین برنامه سال”تولید، پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها” است و تثبیت وضع موجود اقتصادی استان مهمترین ماموریت می باشد و برای اقدامات اجرایی و عملیاتی عزم جدی داریم و به دنبال حل مشکلات مردم هستیم.

محمدصادق معتمدیان در جلسه ای با حضور رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، فرمانده سپاه امام رضا (ع)، رئیس کل دادگستری و مدیران ارشد استان در دفتر استاندار برگزار شد ادامه داد: سال‌ها است که مقام معظم رهبری عناوین اقتصادی برای شعار سال مشخص می‌کنند که نشان دهنده آن است، در حوزه اقتصاد مشکل داریم.

وی گفت: تثبیت وضع موجود اقتصادی خراسان رضوی مهم‌ترین ماموریت در شرایط فعلی است و سیستم‌های کارشناس محوری که به جای مدیر تصمیم می‌گیرند باید اصلاح شود.

استاندار خراسان رضوی اظهار کرد: پارسال در بخش‎های اقتصادی ورود و اقداماتی را شروع کردیم و امسال این حرکت را ادامه خواهیم داد.

وی با تاکید بر اینکه مدیران در برابر مسئولیتی که دارند باید پاسخگو باشند، گفت: گاهی سیستم‌های کارشناس محوری داریم که به جای مدیر تصمیم می‌گیرند و این موارد باید اصلاح شود.

معتمدیان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری "موانع در مقررات، افراد، مدیریت‌ها و سلیقه‌ها" را به عنوان موانع عرصه تولید نام بردند، افزود: با هدف دستیابی به این مهم و تحقق شعار سال ، به معاونت‌ها و مدیران ارشد استان ماموریت داده شده است موانع استان را شناسایی و اعلام کنند و با انتقاد از وجود موانع خود ساخته، در این زمینه فرایند‌ها باید روان سازی و بسیاری از مشکلات حل شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها