موج
کدخبر : ۳۷۵۱۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-375152

طبق گزارش اداره کل هواشناسی هرمزگان؛

بنابر گزارش اداره کل هواشناسی هرمزگان در برخی نقاط استان رگبار موقتی باران و رعد و برق و افزایش سرعت باد مورد انتظار است که توصیه می شود از تردد در حاشیه رودخانه ها و صعود به مناطق مرتفع خودداری شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، طی ساعات بعد از ظهر امروز (چهارم اردیبهشت ماه) در محدوده تنگه ی هرمز و دریای عمان افزایش سرعت باد جنوب غربی تا 36 کیلومتر در ساعت پیش بینی می شود و دریا موقتاً تا اوایل شب متلاطم است که توصیه می شود شناورهای سبک احتیاط های لازم را رعایت کنند.

طبق گزارش اداره کل هواشناسی استان هرمزگان ، در ارتفاعات شمالی، شرقی و ارتفاعات بخش مرکزی در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب رشد ابر همراه با رگبار موقتی باران و رعد و برق و افزایش سرعت باد مورد انتظار است که توصیه می شود از تردد در حاشیه رودخانه ها و صعود به مناطق مرتفع خودداری شود.

گفتنی است؛ بنابر پیش بینی وضعیت جوی هرمزگان از لحاظ دمایی تا اواسط هفته جاری در غالب مناطق استان افزایش 1 تا 2 درجه ای دما مورد انتظار است، در صبح یکشنبه با توجه به ملایم بودن سرعت باد، پدیده شاخص جزایر خلیج فارس مه صبحگاهی با احتمال کاهش دید افقی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها