موج
کدخبر : ۳۷۴۸۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374840

محمد اهلی خبر داد:

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در سال 99 تعداد 188 قرارداد واگذاری زمین با سرمایه گذاران در استان اردبیل منعقد گردید.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: در سال 99 تعداد 188 قرارداد واگذاری زمین با سرمایه گذاران منعقد گردید که این آمار یک رکورد تاریخی برای شهرک های صنعتی استان اردبیل محسوب می شود.

وی اظهار داشت: در سال 98 میزان 34 هکتار زمین صنعتی به متقاضیان واگذار شده بود که این آمار با افزایش نزدیک به دو برابری در سال گذشته به 67 هکتار افزایش پیدا کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل افزود: با این میزان واگذاری ها در سال گذشته، میزان کل قراردادهای این شرکت با سرمایه گذاران به بیش از هزار و 470 قرارداد واگذاری زمین افزایش پیدا کرد.

اهلی ادامه داد: از میان 20 شهرک و ناحیه صنعتی استان، در 15 شهرک و ناحیه صنعتی امکان واگذاری وجود دارد و عملیات آماده سازی در 2 ناحیه صنعتی دیگر نیز آغاز شده است.

وی سهم شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل و نواحی صنعتی پارس آباد، مشگین شهر و نیر را در میزان واگذاری های سال 99 قابل توجه دانست که این واگذاری ها در سایه اعطای مشوقات به سرمایه گذاران بوده است.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل این افزایش واگذاری ها را نشانگر افزایش میل به سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی استان برشمرد که نوید بخش شکوفایی صنعت و افزایش اشتغال استان خواهد بود.

اهلی ادامه داد: تلاش می شود تا با تامین زیرساخت ها در شهرک های صنعتی، میزان سرمایه گذاری ها در استان افزایش یابد هرچند ممکن است کاستی هایی نیز در این راه وجود داشته باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها