موج
کدخبر : ۳۷۴۷۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374792

‍ استاندار ایلام در نشست با مدیران اقتصادی:

استاندار ایلام گفت: نظارت بر بازار ، مهار کرونا و رونق تولید سه برنامه اصلی مدیران اقتصادی استان است که می بایست در اولویت کاری قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، محمدنوذری استاندار ایلام در دیدار با معاون و مدیران اقتصادی استان بر تشدید نظارت ها بر بازار و کنترل قیمت ها در ماه مبارک رمضان و ایام بیماری کرونا تاکید کرد و افزود: امروز در این شرایط تحریمی و کرونایی نظارت بر بازار، مهار کرونا و رونق تولید سه گانه مهم اقتصاد استان است.

وی در ادامه خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی در بازار شد و اظهار داشت:بازار بعنوان یکی از مراکز مهم جمعیتی می بایست به دقت مورد پایش برای رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی باشد.

استاندار ایلام به اجرای محدودیت های کرونایی در بازار اشاره و تصریح کرد: بر اساس مصوبات ستاد کرونا گروههای شغلی۲، ۳ و ۴ در مناطق قرمز تعطیل هستند و تنها گروه شغلی یک با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی مجوز فعالیت دارند.

نوذری خواستار بهره گیری از ظرفیت پرسنل کارشناسی دستگاه های اجرایی برای نظارت بر بازار و همکاری با دستگاههای نظارتی شد.

دکتر نوذری با تاکید بر اجرایی شدن شعار سال، گفت: امسال محور فعالیت های اقتصادی استان بر تولید پشتیبانی ها و مانع زدایی ها قرار گرفته است و بایستی در این راستا از تمام ظرفیت های استانی استفاده شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها