موج
کدخبر : ۳۷۴۷۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374764

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: راه اندازی و اجرای پویش هرهفته الف_ب_ایران اقدامی ارزنده در راستای توسعه و سازندگی است و به عنوان برگی زرین در تاریخ عمران و آبادانی کشور ثبت می شود.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در مراسم بهره بهرداری از پروژه برق‌رسانی به هفت روستای استان کرمانشاه که امروز در قالب سومین هفته پویش الف ب ایران و با حضور استاندار کرمانشاه و ارتباط ویدئو کنفرانسی با وزیر نیرو در شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه برگزار شد؛ اظهار داشت: کرمانشاه 12 هفته میزبان این پویش به عنوان نماد و الگویی برای کار و تلاش بوده و این اقدام ملی به عنوان برگ زرینی در تاریخ عمران و آبادانی کشور ثبت می شود.

وی افزود: از این ایده ارزشمند و راه اندازی پویش هر هفته الف ب ایران که در راستای توسعه و سازندگی اجرا می شود از وزیر محترم نیرو تشکر می کنم زیرا زحمات این مجموعه در زلزله نیز در دوران بازسازی بسیار ارزنده بود و این مسیر در استان تداوم یافته است.

استاندار کرمانشاه ضمن تشریح وضعیت برق رسانی در استان گفت: از مجموع 2570 روستای استان کرمانشاه حدود 98.99 درصد تحت پوشش شبکه برق قرار گرفته اند و از نظر جمعیتی نیز 99.8 درصد روستاییان استان برق دارند.

 بازوند زحمات و خدمات مجموعه وزارت نیرو در زلزله کرمانشاه را یادآور شد و بیان داشت: در زلزله 1300 روستا در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه دچار آسیب شدند و بازسازی، تعمیرات و برق رسانی در کمترین زمان ممکن انجام شد اما بهینه سازی و اصلاح شبکه برق را در این مناطق به عنوان درخواست انتظار داریم و امیدواریم برای رفع برخی مشکلات موجود خواستار عنایت ویژه وزارت نیرو در سال 1400 در این مناطق هستیم.

وی با قدردانی از توجه ویژه وزیر نیرو به غرب کشور، گفت: در دوران تصدی دکتر اردکانیان حدود 600 مگاوات برق در استان کرمانشاه به ظرفیت برق کشور اضافه شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها