موج
کدخبر : ۳۷۴۳۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-374350

مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور، در مراسم تکریم و معارفه سرپرست شرکت شهرکهای کشاورزی استان یزد که در حاشیه جلسه هماهنگی مدیران سازمان جهاد کشاورزی این سازمان برگزار گردید با اشاره به اینکه استان یزد جزو اولین استانهای کشور در زمینه ایجاد و توسعه شهرکهای کشاورزی می باشد بر ضرورت توجه به مجتمع های دامداری و همچنین اهلیت سنجی و جذب سرمایه گذاران مستعد در این راستا تاکید نمود.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید جمال سجادی پور مدیرعامل شرکت شهرک های کشاورزی کشور، استان یزد را جزء استانهای پیشرو و مستعد در توسعه شهرک های کشاورزی دانست.
به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان یزد، سید جمال سجادی پور در مراسم تکریم و معارفه سرپرست شرکت شهرکهای کشاورزی استان یزد که در حاشیه جلسه هماهنگی مدیران سازمان جهاد کشاورزی این سازمان برگزار گردید با اشاره به اینکه استان یزد جزو اولین استانهای کشور در زمینه ایجاد و توسعه شهرکهای کشاورزی می باشد بر ضرورت توجه به مجتمع های دامداری و همچنین اهلیت سنجی و جذب سرمایه گذاران مستعد در این راستا تاکید نمود.
وی با ابراز امیدواری جهت به روز نمودن صدور مجوزهای درخواستی و همگام سازی شهرک های کشاورزی مانند شهرک های صنعتی اظهار داشت: در حال حاضر در سطح کشور ۳۵۸ شهرک کشاورزی تعریف شده که ۲۰۴ عدد آنها دولتی و مابقی خصوصی می باشند واز این تعداد ۱۶۴ شهرک در زمینه تولیدات گلخانه ای ، ۲۶ شهرک تولیدات دامپروری و ۱۴ شهرک نیز در خصوص تولیدات شیلاتی فعالیت می نمایند.
بر پایه این گزارش در این مراسم که رئیس سازمان جهاد کشاورزی و معاونین و مدیران مرتبط به صورت حضوری و مجازی حضور داشتند، با اهداء لوح تقدیر از خدمات علی جهازی زئیس سابق شرکت شهرک های کشاورزی استان یزد تجلیل بعمل آمد و سید اسماعیل یزدانی به عنوان سرپرست جدید این شرکت معرفی گردید.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها